Crackdown 3 ve State of Decay 2 oyunlarının çıkış tarihleri sızdırıldı

Crackdown 3 ve State of Decay 2 oyunlarının çıkış tarihleri sızdırıldı

Çıkış tarihleri yakın sayılır.

Microsoft tarafından Xbox One ve Windows 10 oyuncularına sunulacak olan, oyuncuların da çok büyük bir merakla beklediği Crackdown 3 ve State of Decay 2 oyunlarının çıkış tarihleri sızdırıldı. Amazon tarafından sızdırılan bu çıkış tarihlerine göre orijinal olarak 2018 olarak listelenen bu iki oyun, 25 Mayıs 2018 ve 29 Haziran 2018 tarihlerinde çıkacak. Peki, hangi oyun, hangi tarihte? State of Decay 2, 25 Mayıs 2018 tarihinde; Crackdown 3 ise 29 Haziran 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca, Amazon, State of Decay 2 oyununun kutu tasarımını da sızdırdı. Bu kutu tasarımına da hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Crackdown 3 ve State of Decay 2 oyunlarının çıkış tarihleri sızdırıldı

Amazon İspanya tarafından sızdırılan bu bilgiler sayesinde, en azından iki oyunun da 2018 senesinin ilk yarısında çıkış yapacağını söyleyebiliriz. Bildiğiniz üzere Sony, 2018 senesinin ilk yarısına bayağı güçlü bir şekilde giriyor. God of War, Spider-Man ve Detroit: Become Human gibi oyunlar, bu senenin ilk yarısında çıkacak ve Microsoft ekibi de bu iki oyunla, Sony cephesine cevap vermeye çalışıyor olabilir. Yine de gözümüzden kaçmayan bir şeyi sizlere aktarmak istiyoruz.

25 Mayıs 2018 tarihi gerçek gibi görünse de, 29 Haziran 2018 tarihinin gerçek olduğunu düşünmüyoruz çünkü her yıl, Haziran ayının son günleri yer tutucu olarak kullanılır. Çünkü Haziran ayı, bir yılın ilk yarısını bitiren aydır. Bu yüzden oyun dağıtımcıları da oyunlarının bir senenin ilk yarısında çıkacağını belirtmek için en başta çıkış tarihini Haziran 2018 olarak verir. Bu yüzden Crackdown 3 oyununun çıkış tarihi, bize pek gerçek görünmedi. Fakat bu iyi bir şey çünkü bu sayede Crackdown 3 oyununun, 2018 senesinin ilk yarısında, belki Haziran 2018’den daha erken bir tarihte çıkabileceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın