Crackdown 3, 4K çözünürlükte ekran görüntüleri ile karşımızda

Crackdown 3, 4K çözünürlükte ekran görüntüleri ile karşımızda

Oyun 4K çözünürlükte oldukça ilgi çekici gözüküyor.

E3 2017 sırasında Microsoft tarafından bizlere gösterilen Crackdown 3, hepimizin ilgisini çekmeyi başardı. Aksiyon dolu oynanışı ve asla durmayan çatışmaları ile akıcılığın kitabını yazan bu oyun, yepyeni görüntüler ile karşımızda. Üstelik bu görüntüler 4K çözünürlükte, Xbox One X üzerinden elde edilmiş görüntüler. Konsolun bu çözünürlükte oyunları akıcı bir biçimde çalıştırabilmesi oldukça heyecan verici.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Crackdown 3

Paylaşılan yirmiden fazla görsel ile oyunu tanıma fırsatı bulmanın yanı sıra, kapak fotoğrafını da öğrenmiş olduk. Macera dolu bir aksiyon konseptini açık dünya ile birleştiren bu oyun, oldukça farklı bir grafik anlayışına sahip. Grafiklerin kaliteli olması demek, gerçek hayatın bire bir aynısı olması demek değildir. Oyunu tamamlaması ve oynanışı desteklemesi grafikleri kaliteli yapar, aynı Crackdown 3’te olduğu gibi.

Xbox ailesinin en yeni üyesi Xbox One X üzerinde çalışan oyundan alınan bu görüntülere, sizler için oluşturduğumuz galerimizden göz atabilirsiniz. Yıkılabilir çevre özelliği ile de öne çıkmayı başaran bu oyun, çıkışına özel olarak yalnızca Xbox One X konsolunda bulunacak. Tabii ki sonrasında diğer bütün Xbox One konsollarına ve Windows 10 platformuna da çıkış yapacak. Oyunun çıkış tarihi ise şimdilik 7 Kasım 2017 olarak görünüyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde. Son olarak, E3 2017 haberlerimizi güncel bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Facebook sayfamızı, Twitter hesabımızı veya sitemizin özel E3 2017 sayfasını takip edebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın