Crackdown 3 net olarak bilinmeyen bir tarihe ertelendi

Crackdown 3 net olarak bilinmeyen bir tarihe ertelendi

Microsoft bu oyunu piyasaya süremeyecek bu gidişle.

Orijinal olarak Xbox One X ile birlikte, 7 Kasım 2017 tarihinde piyasaya sürülmesi planlanan, birçok oyuncu tarafından da beklenen Crackdown 3 net olarak bilinmeyen bir tarihe ertelendi. Microsoft cephesinden gelen yeni açıklamalara göre oyun, 2018 senesi içerisinde çıkacak. Dediğimiz gibi, net bir tarih de bulunmuyor Bu ertelenmenin sebebi olarak ise sadece geliştirici ekibin daha fazla zamana ihtiyacı olduğu belirtildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Crackdown 3 net olarak bilinmeyen bir tarihe ertelendi

Microsoft ekibinden bir çalışan ise, “Birçok oyuncu gibi, bizler de Crackdown 3 için çok heyecanlıyız ve bu yüzden oyunun ertelenme haberini vermek benim için oldukça zor. Her neyse, bizim amacımız doğru oyunu, doğru zamanda, doğru kalite ile piyasaya sürmek. Oyun içerisindeki üç oyun modu arasındaki doğru dengeyi bulabilmek oldukça zor, bu yüzden de ekstra geliştirme sürecine ihtiyacımız var. Bu yüzden oyunumuz 2018 senesinin ilkbahar aylarında piyasaya sürülecek.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın