Counter-Strike: Global Offensive de resmi olarak Battle Royale moduna sahip olabilir

Counter-Strike: Global Offensive de resmi olarak Battle Royale moduna sahip olabilir

Acaba Valve bir Battle Royale veya hayatta kalma modu planlıyor olabilir mi?

Arma, H1Z1, Fortnite ve PlayerUnknown’s Battlegrounds gibi video oyunları ile Battle Royale oyun modu bizlere kendisini gösterdi. Özellikle Steam üzerinde lider olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, birçok oyuncunun dikkatini çektiği gibi, oyun geliştiricilerinin de dikkatini çekiyor. Hatta özellikle PlayerUnknown’s Battlegrounds, Valve ekibinin bile dikkatini çekiyor olabilir çünkü oyuncular, uzun bir süredir Counter-Strike: Global Offensive içerisinde Battle Royale moduna dair ipuçları buluyordu. Yani muhtemelen Valve, Counter-Strike: Global Offensive ile daha iyi rekabet edebilmek için oyuna bir Battle Royale modu hazırlıyor olabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Counter-Strike: Global Offensive de resmi olarak Battle Royale moduna sahip olabilir

Valve News Network isimli bir içerik üreticisi, eline Counter-Strike: Global Offensive oyununu aldı ve Mayıs 2016 tarihine kadar geri gitti. Bu içerik üreticisi, bahsettiğimiz tarihten bugüne kadar oyuna gelmiş olan güncellemeleri detaylıca araştırdı. Bu araştırmalar içerisinde de dediğimiz gibi muhtemel bir Battle Royale moduna ipuçları bulundu. Sizlerin de hemen aşağıdan izleyebileceğiniz videoda içerik üreticisi, oyun içerisinde bulunan yay ve okları, yumruklar ile dövüşü ve çok daha fazlasını oyuncuların önüne sunuyor. Ayrıca güncelleme dosyaları arasında hayatta kalma haritası gibi ögeler de bulunuyor fakat bu ögelerin hiçbiri oyunda aktif olarak bulunmuyor. Dosyaların tümü, oyunun içinde gizli olarak bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, Valve News Network isimli bir içerik üreticisine göre oyunun dosyaları içerisinde hafif ve ağır zırhlar, adrenalin içecekleri, destek kutuları, gece görüş gözlükleri de bulunmakta ve tüm bu ögeler bizlere sadece hayatta kalma modunu gösteriyor. Zaten bu bahsettiğimiz dosyalar da BR isimli veya Survival isimli uzantıların içerisinde bulunuyor. Survival zaten bildiğiniz üzere hayatta kalma demek. BR ise Battle Royale modunun kısaltması olarak kullanılıyor genel olarak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.