Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 10.10.2017

Twitter üzerinden resmi Counter-Strike: Global Offensive hesabı beklenen haberi verdi: Oyun içerisindeki Dust2 haritası Valve tarafından resmi bir şekilde yenilecek. Şu an bu yenilemenin tam olarak neleri bizlere sunacağını bilmiyoruz. Çünkü geliştirici ekip henüz hiçbir detay vermedi fakat bu yeni Dust2 haritasına ait ilk görsel yayımlandı. Dilerseniz bu görsele sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Bunun haricinde, CS GO içerisine bu harita ilk olarak test aşamasında gelecek. Oyuncular bu yeni haritayı bir sonraki güncellemede test edebilecekler. Bu güncellemeden sonra gelecek olan diğer güncellemede de harita muhtemelen resmi olarak Counter-Strike: Global Offensive oyununa eklenecektir.

CS GO dust2

CS GO topluluğu ise bu duruma oldukça sevindi. Bizler açıkçası tam tersini bekliyorduk, genelde insanlar sürekli olarak Dust2 haritasında oynamak istiyor ve bu yüzden farklı haritaları deneyimlemek isteyen profesyonel oyuncular bu fırsatı kesinlikle bulamıyor. Şimdi ise bu haritanın yenilenmesi üzerine daha fazla oyuncu bu haritayı oynamak isteyecektir. Bakalım topluluk harita çıktığı zaman net tepkisini nasıl verecek?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.