Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.09.2017

Valve ekibi, en sonunda Counter-Strike: Global Offensive‘i Çin‘e getirmeyi başardı, fakat Çin‘den katılan oyunculara, büyük bir kıyak da geçildi. Herkes CS GO‘yu ücretini ödeyerek oynamak zorunda iken, eğer bir kişi Çin vatandaşı olduğunu ispat edebilirse, o kişiye oyun bedava olarak sunuluyor. Tabii, Counter-Strike: Global Offensive‘e bir Çin vatandaşı sahip olmak istediğinde, izlemesi gereken tek yol bu değil.

CS GO

Eğer olur da bir Çin vatandaşı, CS GO‘ya sahip olmak ister, fakat kişisel bilgilerini vermek istemezse, para ile de oyunu satın alabilir. Valve ekibinin, Çin üzerindeki en büyük dağıtım şirketlerinden biri olan Perfect World ile yaptığı anlaşma sayesinde Çin‘e de ulaşan oyun, Çin vatandaşı olan oyuncuların, oyunlarına nasıl sahip olduğu fark etmeksizin, batı kesimde uygulanan prime-only isimli sistemle oyunlarını oynayacaklar.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.