Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 23.03.2018

Cyberpunk 2077 hakkında artık yavaş yavaş elle tutulur bilgilere sahip olmaya başlıyoruz. Son olarak oyunun geliştirici ekibi, CD Projekt Red, bu oyun hakkında onlarca yeni bilgi yayımladı. Yayımlanan bu bilgilere ise dilerseniz hemen geçelim, girişi çok uzatmayalım. Ekip tarafından verilen ilk bilgiye göre oyun kesinlikle E3 2018 sırasında gösterilecek. Oyunun tam olarak nesi gösterilecek, nasıl gösterilecek resmi olarak bilinmiyor ama etkinlik sırasında bir şeyler göreceğimiz kesin. Ayrıca bir başka açıklamaya göre ise oyunun senaryo modu, tekli oyuncu temelli olacak ve oldukça zengin olacak. The Witcher 3: Wild Hunt gibi yani.

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 hakkında onlarca yeni bilgi verdi

Cyberpunk 2077 içerisinde Battle Royale modu bile var!

CD Projekt Red ekibinin açıklamalarının devamına göre, oyun hakkında gösterilecek olan ilk şey, muhtemelen oyunun senaryo modu olacak. Ayrıca oyun için bir de çoklu oyuncu modu düşünülüyor. Bu düşünülen çoklu oyuncu modunda Battle Royale gibi alt modlar da bulunuyor. Fakat geliştirici ekip, Cyberpunk 2077 için şimdiden çoklu oyuncu modunu konuşmak istemiyor. Ekip, bu modu muhtemelen oyun çıktıktan bir süre sonra, güncelleme ile oyuna ekleyebilir gibi görünüyor. Yine de bunların hiçbiri kesin değil. Bu konu hakkındaki son bilgiye göre ise, oyunun çoklu oyuncu modunu, The Witcher 3: Wild Hunt oyununa genişleme paketlerini hazırlayan stüdyo yapıyor.

CD Projekt Red ekibinin açıklamalarına göre Cyberpunk 2077 içerisinde kendi karakterimizi yaratabiliyoruz. Bu yaratma sonucunda da karakterimize bir sınıf seçebiliyoruz. Bu sınıfların ne olduğu ise şimdilik bilinmiyor. Son olarak ekip, bu oyunun senaryo modu içerisinde kesinlikle mikro ödeme bulundurmamayı planlıyor. Ayrıca oyunun Nintendo Switch sürümü için de bir plan bulunmuyor. Buna karşılı olarak, CD Projekt Red ekibi oyunun PlayStation 5 ve yeni Xbox sürümü hakkında konuşmayı da reddetti. Yani bu oyun, yeni nesil konsollara da gelecek mi, şu an garanti değil.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.