Call of Duty Warzone 10 günde 30 milyon oyuncuyu geçti

Call of Duty Warzone 10 günde 30 milyon oyuncuyu geçti

Call of Duty Warzone ile 30 milyondan sonra yakında 50 milyonun da duyurusu gelir gibi.

Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz günlerde sizlerle Call of Duty Warzone’un elde ettiği başarıları paylaşmıştık. Şimdi, yeni bir başarıya daha imza atmayı başaran Call of Duty Warzone, 10 gün gibi bir sürede 30 milyondan fazla oyuncuya ulaşmaya başardı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Activision ekibi, yine resmi Call of Duty Twitter hesapları aracılığıyla paylaşmış oldukları bir duyuruda, sizlere bahsini etmiş olduğumuz haberi müjdeledi. Duyurunun yapılmış olduğu Twitter gönderisini haberimizin en sonunda bulabilirsiniz.

Call of Duty Warzone, 10 Mart 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş ve daha ilk 24 saatte 6 milyon oyuncuya ulaşmıştı. Daha sonrasında 14 Mart 2020 tarihinde de 15 milyon oyuncuya ulaşmayı başarmıştı. Şimdi ise Call of Duty Warzone, 10 günde 30 milyondan fazla oyuncuya ulaştı.

Bütün bunlar bir yana, bir de Call of Duty Warzone’un garip bir gizemi bulunuyor. Oyunun oyuncu kitlesi, var gücüyle bu gizemi çözmeye çalışıyor. Oyun içerisinde şifreli bilgisayarlar, kapalı kapılar ve buna benzer şeyler bulunuyor.

Korona virüsü ile ilgili olarak insanların evlere doluşmasının yanı sıra bir de oyunun ücretsiz olması derken, oyun bir hayli ilgi görmeyi başardı. Gizemler, şartlar ve benzeri durumlar sayesinde hızla yükselen oyuncu sayısının çok yakında 50 milyona ulaşacağı haberini de sizlerle paylaşacağız gibi görünüyor. Umarız ki, işler hep böyle yolunda gider ve gelecek Call of Duty oyunlarında gönüllerimiz güzel bir bayram eder.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


Call of Duty Warzone
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.