Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.03.2020

Activision ekibi, yaptıkları yeni bir duyuru ile birlikte, Call of Duty Warzone ile elde ettikleri başarıdan bahsettiler. Sadece 24 saat gibi bir sürede, 6 milyondan fazla oyuncu yeni ücretsiz oyunda yer aldı.

Haberimizde sizlere bahsini etmiş olduğumuz yapım, seriyi konu alan ve tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Battle Royale oyunu. Aslında, seride daha önce de böyle bir şey denenmişti fakat ücretsiz olmadığı için yeterli kitleye hitap etmemişti.

Eğer siz de oyunu bir an önce indirmek ve denemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey bir Battle.net hesabına sahip olmak. Ardından Battle.net arayüzünden Call of Duty Warzone isimli bu ücretsiz yapımı indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Hemen aşağıda, Activision ekibi tarafından oyun hakkında yapılan duyurunun yer aldığı Twitter gönderisi bulunuyor. Bu gönderi de, yine seriye ait resmi Twitter hesabı aracılığıyla yayımlandı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.