Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.03.2020

Geçtiğimiz günlerde oyunculara kapılarını açan Call of Duty Warzone, içerisinde oyuncuların ilgisini bir hayli çeken bir gizem barındırıyor. Oyun içerisinde bir sürü kapalı kapı bulunuyor ve bu kapıların ardında ne gizlendiği ise bilinmiyor. Call of Duty Warzone geliştiricileri, oyuna kapalı kapılar ekleyerek oyuncuları iyice meraklandırmayı başardı.

Oyuncular ise, Call of Duty Warzone içerisindeki bu kapalı kapıların gizemini yavaş yavaş çözmeye çalışıyor. Oyuncular, oyun içerisinde etkileşime geçilebilir telefonlar, şifrelerle kilitlenmiş bilgisayarlar ve sığınaklar buldu. Bu kapıların arkasında yeni silahlar mı, yeni araçlar mı, zombiler mi, her ne bulunuyorsa, ne olduğu hiçbir şekilde henüz bilinmiyor.

Şu ana kadar şifreleri çözme girişimleri hep başarısızlıkla sonuçlandı. Reddit’te yer alan r/ModernWarzone üzerinde ve Discord sunucuları ile el ele vererek birlikte bu gizemi çözmeye çalışıyorlar. Lampy101 isimli bir kullanıcı, bulunan şeyler için bir harita oluşturdu. Şu ana kadar 11 adet sığınak kapısı bulundu. Oyunun kodlarını kurcalayan oyuncular, “map_hint_” olarak işaretlenmiş eşyalar buldu ve her birinin sonucu, “deny” yani reddet olarak ayarlanmış.

Bu Call of Duty Warzone içerisindeki kapalı kapılar ardında neler saklanıyor bilinmiyor fakat birtakım tahminler bulunuyor. Activision ekibinin çok daha fazla içerik planları ile ilgili açıklamaları ile alakalı olduğunu düşünen oyuncular var. Sadece bu değil, aynı zamanda yolda olan bir etkinlik ile ilgili bir şey olduğunu da düşünen oyuncular bulunuyor. Hemen aşağıda, şu ana kadar bulunan bulguları sizlerle paylaştık, bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz.

Found a door by prison that only opens with a code. from CODWarzone

You can use the phone in the airport control tower from ModernWarzone

There’s a laptop in the military base that needs a password. (under the control tower) from CODWarzone

Updated map of keypad, phones and computers from ModernWarzone

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.