Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.03.2020

Acitivision ekibi, geçtiğimiz günlerde duyurduğu başarılarından sonra bir başarıya daha imza attı. Eğer önceki haberimizi hatırlamıyorsanız, Activision tarafından oyunun daha ilk günden 6 milyon oyuncuya ulaştıklarının duyurusu yapılmıştı. Call of Duty Warzone, şimdi de 2 günde 9 milyon oyuncuyu daha bünyesine katmayı başardı.

Daha önceki 6 milyon oyuncu duyurusundan sonra, şimdi de 15 milyon oyuncuya ulaştığını dile getiren ekip, sadece 3 gün gibi bir sürede bunu başardı. Fakat sonuçta bunun ücretsiz bir yapım olduğunu göz önünde bulundurursak beklenmedik bir şey değil gibi görünüyor.

Ayrıca, Korona hastalığı sebebiyle insanların evlerinden çıkmıyor oluşu da bu durumda önemli bir etken olarak gösterilebilir.

Call of Duty Warzone, an itibari ile 150 kişiye kadar destekliyor fakat geliştirici ekibin aklında çok daha güzel bir hedef bulunuyor. Yakın bir tarihte, 200 oyuncuya ulaşmayı hedefliyorlar. Eğer dilerseniz, siz de bir an önce Battle.net üzerinden oyunu indirebilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.