avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 07.09.2021

Yeni çıkacak Call of Duty Vanguard için güzel haberlerimiz var. Artık çoğu oyuncu Call of Duty ve onun gibi oyunları hikaye modu için oynamıyor. Activision’da bunun farkında. Bunun için multiplayer özel bir tanıtım tapılacak. Bugün yapılacak tanıtımda, multiplayer için yenilikler bize gösterilecek. Yayında büyük ihtimalle yeni haritalar, yeni silahlar ve ek olarak yeni oyun modları üzerinde durulacaktır.

Call of Duty Vanguard açık beta, 18-20 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Geçtiğimiz günlerde hikaye modu için kısa bir oynanış videosu gözükmüştü. Polina Petrova’nın Stalingrad’da Nazilere karşı savaşmasını etkileyici bir şekilde izlemiştik. Sledgehammer Gamer, bir diğer tanıtımı bugün TSİ ile 20.00’de gösterecek. Multiplayer odaklı oynanış tanıtımının daha detaylı ve uzun olmasını bekliyoruz. CoD resmi sayfası duyuru ek olarak twitter üzerinden de yaptı.

Tanıtım ile ambargo da kalkmış olacak. Bunun yanında ön sipariş veren PlayStation oyuncuları için 10-13 Eylül tarihleri arasında sürecek olan oyunun ilk beta hafta sonundan önce olacak. İçerik üreticileri ambargonın kalkması bile videolarını paylaşma imkanını elde edecek. Diğer platformlar ise 16-17 Eylül tarihlerinden önce ön sipariş vermiş olmalı. 18-20 Eylül tarihleri arasında da herkese açık bir beta gerçekleşecek.

Call of Duty Vanguard 5 Kasım tarihinde Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC için çıkıyor. Bahsettiğimiz multiplayer reveal videosu ise Twitch ve Youtube üzerinden tanıtılacak. Ek olarak oyunun detayları ve TR fiyatları için haberimize göz atabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.