Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 20.08.2021

Call of Duty Vanguard duyurusu ve fragmanı ardından fiyatı ve çıkış tarihi de resmi olarak açıklandı. Maalesef fiyatlandırma olarak bu yıl da biz Türk oyuncular mutsuz ayrılacağız. Ancak, Vanguard ile ek güncellemeler alacak olan Warzonu‘u bedava şekilde oynayabilirsiniz. Vanguard detaylarına ise bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Oyununda detaylarına az da olsa bakarsak, Call of Duty Vanguard, franchise genelinde en bağlantılı Call of Duty deneyiminde biz oyuncuları “Special Force” ekibinin kökenine götürecek. İkinci Dünya Savaşı’nın en hareketli ve sürükleyici anlatımında Task Force One’ı oluşturan çok uluslu bir grup askerin gözünden savaşın doruk noktasını yaşayacağız. Aynı zamanda oyunun Çok Oyunculu modunda orijinal “Special Force” operatörleri ile birbirimizi avlayacağız. Vanguard, zombi modunda ise ilk crossover seçeneğini bize sunacak. Ek olarak, oynaması ücretsiz deneyim olan Warzone için bu yıl içinde yepyeni bir haritanın gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Call of Duty Vanguard 5 Kasım 2021 tarihinde çıkış yapıyor

Call of Duty Vanguard resmi şekilde Türkiye de dahil olmak üzere 5 Kasım tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X\S ve PCiçin çıkışını yapacak. Oyun PC platformu dışında tüm platforumlarda resmi olarak Türk Lirası ile satışta fakat PC sürümü için için oyunu Battle.net üzerinden satın almanız gerekiyor. Detaylı fiyatlar ise şu şekilde.

COD Vanguard  Standard Edition (PS4) – 499,00 TL

COD Vanguard  Cross-Gen Bundle (PS4) – 599,00 TL

COD: Vanguard  Cross-Gen Edition (PS5) – 779,00 TL

COD Vanguard  Ultimate Edition (PS5) – 599,00 TL

COD Vanguard  Standart Sürüm (Xbox One) – 499,00 TL

COD Vanguard  Cross-Gen Paketi (Xbox Series X\S) – 599,00 TL

COD Vanguard  Seçkin sürüm (Xbox Series X\S) – 779,00 TL

COD Vanguard  PC  59,99 Euro (TR fiyatlandırması bulunmuyor)

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.