Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 26.08.2021

5 Kasım 2021’de çıkmasını beklediğimiz Call of Duty Vanguard için yeni bilgiler öğrendik. Opening Night Live etkinliğinde ilk defa oyunun oynanış fragmanını görmüş olduk. Ayrıca oyunun geliştiricisi Sledgehammer Games bizlere birkaç yeni bilgi paylaştı. 2.Dünya Savaşı temalı oyun oldukça güzel yeniliklerle geliyor.

Call of Duty Vanguard muazzam gözüküyor

Geliştirici Sledgehammer Games, Gamescom Opening Night Live sırasında oyunu gösterdi. Aşağıdaki oynanış videosu, aktris Laura Bailey tarafından canlandırılan Rus karakter Polina’nın hikayesini bizlere kısaca anlatıyor. Bize gösterilen bölüm Stalingrad’ın işgalini anlatıyor. 2.Dünya Savaşı sırasında Stalingrad Almanya tarafından saldırıya uğramıştı. Ve bizlere oldukça aksiyonlu bir sekans göstermiş oldular.

Bize gösterilen 10 dakikalık oynanış videosu bizlere çok şey anlatıyor. Oyun 2019’da çıkan Modern Warfare’ın grafik motorunu kullanıyor. Buna ek olarak oyun biraz daha Sandbox türüne yakın olmaya çalışmış. Çünkü duvarlara tırmanma gibi yeni mekanikler oyuna eklenmiş. Oyun oldukça akıcı olmuş. Ve vuruş hissi yine muazzam derecede harika gözüküyor. Örneğin bir KAR98K ile ateş ettiğinizde o silahı sanki gerçekte sıkmış gibi hissetmeniz mümkün. Gerçekten Vanguard’ı oynamak için sabırsızlanıyoruz.

Call of Duty Vanguard 5 Kasım’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak. Alfa testleri ise 27 Ağustos günü TSİ 20.00’da başlayacak. Bu testlere sadece PlayStation kullanıcıları katılabilecek. Test 2 gün sürecek.  Oyunun zombi modunu ise Treyarch geliştiriyor. Henüz zombi modu için bir şey söylenmedi. Ama oyun çıktığında zombi modu da gelmiş olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.