Call of Duty: Modern Warfare 4, 2019 senesi için göründü

Call of Duty: Modern Warfare 4, 2019 senesi için göründü

Ayrıca Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered oyunundan yeni bilgiler var.

Call of Duty: Black Ops IIII duyuruldu ama seri hakkında sızdırma bilgiler su gibi akmaya devam ediyor. Sizlere bu yazımızda Call of Duty: Modern Warfare 4 ve Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered hakkında yepyeni bilgiler vereceğiz. Eğer dilerseniz öncelikle Call of Duty: Modern Warfare 4 oyunundan bahsedelim. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre serinin 2019 senesinde çıkacak olan oyunu Call of Duty: Modern Warfare 4 olacak. Nereden mi biliyoruz? Çünkü aynı serinin ikinci ve üçüncü oyununda Gaz ve Ghost karakterlerine ses veren sanatçı, Twitter profilinde Call of Duty: Modern Warfare 4 üzerinde çalıştığını listeledi. Eğer dilerseniz bu görsele hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: Modern Warfare 4, 2019 senesi için göründü

Call of Duty: Modern Warfare 4 gerçek olabilir mi?

Oyuncular bu küçük bilgiyi fark ettikten sonra Craig Fairbrass bir açıklama yaptı ve onun bir yanlışlık olduğunu belirtti. Eğer şu an bu kişinin Twitter profiline bakacak olursanız, sadece serinin ilk 3 oyununun yazılı olduğunu göreceksiniz. Tabii bu noktada Craig Fairbrass’a kim inanır, bilemiyoruz. Belki de kendisi Activision ekibinin PR tarafından bir uyarı almıştır ve bu uyarı yüzünden kaldırmıştır dördüncü oyunu belirten yazıyı. Buna rağmen Craig Fairbrass, Call of Duty: Modern Warfare 4 oyunu üzerinde çalıştığını yalanlıyor.

Sıradaki sızdırma bilgi ise Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered hakkında. CharlieIntel ekibinin raporlarına göre Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered içerisinde sadece oyunun senaryo modu olacak, çevrim içi modların hiçbiri sunulmayacak. Yani oyuncular sadece oyunun senaryosunu oynayabilecek. Ayrıca bu noktada not etmemiz gereken önemli bir nokta var, sızdırılan bilgilere göre bu oyun Raven Software tarafından geliştirilmiyor ama hatırlayacak olursanız bu serinin ilk oyununun Remastered sürümü Raven Software tarafından geliştirilmişti. Yani Activision, bu konuda ilginç bir adım atıyor gibi görünüyor.

Bu söylentiler doğru olabilir çünkü Amazon İtalya, Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered oyununu listelediği zaman fiyat etiketi 25 Dolar idi. Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered ise 40 Dolar fiyat etiketi ile piyasaya sürülmüştü. Yani Activision, ikinci oyunun Remastered sürümünde çevrim içi modları sunmuyorsa, 25 Dolar fiyat etiketi gayet doğal ve gerçekçi görünüyor. Son olarak, tüm bu söylentilerin Eurogamer tarafından doğru olduğunu da söyleyelim. Eurogamer, bizim en çok güvendiğimiz kaynaklardan önde geleni. Kendilerinin onayladığı söylentiler %99 oranla doğru çıkmakta. Bu yüzden, sızdırılan bu söylentilere biz kesin bilgi gözü ile bakmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (3)

Bir Cevap Yazın

 1. Yusuf Taha ALP dedi ki:

  Call Of Duty: Modern Warfare 4 Price prosunu tüttürürken karşısında Makarov’un cansız bedenine şunları söyler iyi adamım Gaz’ı, dostumun dostu olan Ghost’u ve kelimelerin anlamsız kaldığı, bir baba-oğul gibi birbirimizi sevdiğimiz Soap’ı aldın benden. Soap ölmeden önce tek uğraştığım şey 3’üncü Dünya Savaşı’nı durdurmaktı. Ama oğlum Soap’ı öldürdüğünde tek hedefim MacMillan’ın bana öğrettikleriyle senden intikamımı almak oldu. Sana şunu söylemeliyim ki Makarov, sen.. sen benden Soap’ı aldın ya, ben de senden seni aldım!Price bunları söylerken Makarov’un açık olan telsizini askerleri duyar ve Price’nin yerini saptarlar. Nikolai’nin yardımı ile Price oradan ayrılır. Fakat düşman birlikleri Nikolai ve Price’nin bulundukları helikoptere saldırılar yaparlar. Yapılan saldırılar, ateşler, roketler Nikolai’nin usta bilgileri karşısında sonuçsuz kalır ve Price-Nikolai ikilisi oradan kaçar günler boyunca ağlar. Belki de artık bir amacı kalmadığı içindir. Belki de Soap’ı kaybettiği için. Nikolai bir gün Price’ye;- Dostum, Price. Aslında sana söylemek istediğim fakat günlerdir söyleyemediğim birşey var. Nasıl söyleyeceğim bilemiyorum ama, Soap’ın öldüğü gün, onun nabzına bakmamıştık. Belkide çektiği acılardan bayılmıştır. Çünkü çok kan kaybetmişti. Sen, sevgili dostun Soap’ın ölmesine razı olamadığın için nabzına bakmamıştın, haliyle o panikle benimde aklıma gelmedi. Belki de öldüğünü sandık. Price ?Price’nin içini umut kaplar, öyle heyecanla, öyle sevinçle Nikolai’yle konuşmaya başlar. Eğer Soap ölmüşse, cesedine, eğer ölmemişse kendisine canlı ulaşmak için, çok sevdiği Price’nin arasına katılarak tüm planlar yapılır, tüm hazırlıklar başlar o hayal dediğimiz Price-MacMillan ikilisi, Nikolai’nin de casusluk yardımlarıyla yol ne olursa olsun, amaç; ÖLÜ YA DA DİRİ SOAP’I BULMAKTIR ! Sizcede anlamlı değilmi? :D emeğe saygı

 2. Adem Halit dedi ki:

  güzel olmuş
  bir yerde burnuna ve gözüne kurşunn yiyen bir adamın ölmemesi sonucu aldığı intikam anlatılıyordu
  yani Sheperd gözüne saplanan bıçaktan kurtulup geri gelebilir
  bir de Ghost ölmedi orda omzundan vurdular benzini sadece roachın üstüne döktüler ve ghost da alev geçirmez yelek vardı
  sonuç olarak senin dediğin gibi soap da ölmemiş olabilir
  ama öldüyse de yeni adamlar getirebilirler
  YANİ COD’nin MW4 İLE KARŞIMIZA ÇIKMA OLASILIĞI YÜKSEK

 3. DogukanBilek dedi ki:

  Yusuf Taha ALP o hikayeyi ben bu oyun duyurulmadan önce okudum emeğine saygı maygı duyamam. Gelirsek MW4 e mw2 de infinity ward çalışanları işten ayrılıyordu ve doğal olarak bundan sonra gelen oyunlarda çöküşe geçdi. Tabi Treyarch diye bir firmamı şirketmi neyse call of duty i boş bırakmayıp oyun yaptılar meşhur Black ops ?! ama nedense black ops 2 den sonra seneryoyu değiştirdiler ama oyun beyenildi bide seneryoyu değiştirmeyim call of duty black ops 4 çıktı?? Black ops 4 ne demek bir serinin 4. oyunu yanı black ops ama ne alakası var black opsla oyunu call of duty (yeni bir ad getirmeleri lazım) diye başka bir seri yapsalardı hem o multiplayer e daha fazla oyun çıkartırlardı peki neden adı black ops 4 çünkü black ops sevilen bir seri black ops 4 de onun devamı niteliğinde oldugu için daha fazla satılsın diye adı böyle bi call of duty multipayer yapsalarmış daha iyi olurmuş ama infinity ward dan çıkan çalışanlar yeniden geldi ve ve yeni bir infinity ward oyunu geliyor e doğal olarakta mw ile ilgili bir şeyler yapmalrı lazm. Ya mw4 ya da mw2 remasterd. Eğer üşengeç bir şirket olsaydı call of duty nin şirketi mw2 remasterd yaparlardı ama çalışkan ama para gözlü oldukları için ve mw4 de daha fazla satılacağı için modern mw4 çıkar. Paragöz dememin sebebide hem oyunun adı black ops 4 hemde oyunu 800 tl ye satmaya çalışıyorlar ama bu Treyarch kaynaklımı bilmiyorum fakat ondansa infinity ward öyle değil bizim istediğimizi yapan bir firma bence yeni oyun CALL OF DUTY MODERN WARFARE 4