Call of Duty: Modern Warfare 4, 2019 senesi için göründü

Call of Duty: Modern Warfare 4, 2019 senesi için göründü

Ayrıca Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered oyunundan yeni bilgiler var.

Call of Duty: Black Ops IIII duyuruldu ama seri hakkında sızdırma bilgiler su gibi akmaya devam ediyor. Sizlere bu yazımızda Call of Duty: Modern Warfare 4 ve Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered hakkında yepyeni bilgiler vereceğiz. Eğer dilerseniz öncelikle Call of Duty: Modern Warfare 4 oyunundan bahsedelim. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre serinin 2019 senesinde çıkacak olan oyunu Call of Duty: Modern Warfare 4 olacak. Nereden mi biliyoruz? Çünkü aynı serinin ikinci ve üçüncü oyununda Gaz ve Ghost karakterlerine ses veren sanatçı, Twitter profilinde Call of Duty: Modern Warfare 4 üzerinde çalıştığını listeledi. Eğer dilerseniz bu görsele hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: Modern Warfare 4, 2019 senesi için göründü

Call of Duty: Modern Warfare 4 gerçek olabilir mi?

Oyuncular bu küçük bilgiyi fark ettikten sonra Craig Fairbrass bir açıklama yaptı ve onun bir yanlışlık olduğunu belirtti. Eğer şu an bu kişinin Twitter profiline bakacak olursanız, sadece serinin ilk 3 oyununun yazılı olduğunu göreceksiniz. Tabii bu noktada Craig Fairbrass’a kim inanır, bilemiyoruz. Belki de kendisi Activision ekibinin PR tarafından bir uyarı almıştır ve bu uyarı yüzünden kaldırmıştır dördüncü oyunu belirten yazıyı. Buna rağmen Craig Fairbrass, Call of Duty: Modern Warfare 4 oyunu üzerinde çalıştığını yalanlıyor.

Sıradaki sızdırma bilgi ise Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered hakkında. CharlieIntel ekibinin raporlarına göre Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered içerisinde sadece oyunun senaryo modu olacak, çevrim içi modların hiçbiri sunulmayacak. Yani oyuncular sadece oyunun senaryosunu oynayabilecek. Ayrıca bu noktada not etmemiz gereken önemli bir nokta var, sızdırılan bilgilere göre bu oyun Raven Software tarafından geliştirilmiyor ama hatırlayacak olursanız bu serinin ilk oyununun Remastered sürümü Raven Software tarafından geliştirilmişti. Yani Activision, bu konuda ilginç bir adım atıyor gibi görünüyor.

Bu söylentiler doğru olabilir çünkü Amazon İtalya, Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered oyununu listelediği zaman fiyat etiketi 25 Dolar idi. Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered ise 40 Dolar fiyat etiketi ile piyasaya sürülmüştü. Yani Activision, ikinci oyunun Remastered sürümünde çevrim içi modları sunmuyorsa, 25 Dolar fiyat etiketi gayet doğal ve gerçekçi görünüyor. Son olarak, tüm bu söylentilerin Eurogamer tarafından doğru olduğunu da söyleyelim. Eurogamer, bizim en çok güvendiğimiz kaynaklardan önde geleni. Kendilerinin onayladığı söylentiler %99 oranla doğru çıkmakta. Bu yüzden, sızdırılan bu söylentilere biz kesin bilgi gözü ile bakmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.