Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered tekrar göründü

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered tekrar göründü

Amazon sitesine göre; çıkış tarihi ve fiyatları da belli oldu bu oyunun.

Activision şirketi, neden yeni Call of Duty oyunundan ziyade Modern Warfare isimli yeniden yapım oyunları daha çok heyecan yaratıyor acaba diye hiç düşünmüyor mudur? Belki bu rekorlar kıran oyun serisinin kökenleri 2. Dünya Savaşı’nı konu alıyordu. Adını ve şöhretini, 2. Dünya Savaşı temalı oyunlarla kazanmıştı ama krallığa geçişi kesinlikle Call of Duty: Modern Warfare oyununun çıkışıyla yaşandı. Oyun dünyasına yön veren, çıkışından sonra geliştirilen pek çok video oyununa örnek teşkil eden bu modern zaman savaşları serisi, her zaman çok beğenildi. Modern zamanlarda geçen serinin ilk oyunundan sonra şimdi de Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered isimli yeni bir yeniden yapım oyunun listelendiğini görüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered listelendi

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered, bağımsız olarak geliyor.

Amazon satış sitesinin İtalya şubesinde, henüz bahsi geçen yeniden yapım video oyunu için duyuru dahi yapılmadan, satış için listelendiği görüldü. İşin ilginç tarafı, satış için detayların da verilmesiydi. Verilen bu bilgilere göre, bahsettiğimiz listeleme direkt olarak resmi Activision ekibi tarafından yapıldı. Ayrıca satış sitesinde, bu yeniden yapım video oyununun çıkış tarihi ve fiyatlarıyla birlikte listelenmiş durumda. Listelere bakıldığında oyunun çıkış tarihi 30 Nisan 2018 olduğunu görüyoruz. Ayrıca oyunun fiyatı 19,99 Euro olarak belirtildi. Bu yeniden yapım oyununun PlayStation 4 ve Xbox One için listelendiğini de ekleyelim.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered İnceleme (Senaryo)

İşin ilginç tarafı, Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered için verilen çıkış tarihi oldukça yakın bir zamanı işaret ediyor. Modern zamanlarda geçen ilk yeniden yapım oyununun Call of Duty: Infinite Warfare oyunuyla birlikte satışa sunulduğunu hatırlatalım. Bu ilk yeniden yapım oyunu, yaklaşık 6 ay sonra bağımsız olarak satılır hale gelmişti. Buradan anlayacağımız; yeni oyun için farklı bir stratejinin geliştirildiği oluyor. Yan oyun olarak değil de doğrudan bağımsız olarak oyuncularla buluşacağını görüyoruz. Tabii eğer Amazon satış sitesindeki bilgilerin doğru olduğunu varsayarsak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.