Call of Duty WWII geliştiricisi, haftalık topluluk güncellemesi yayımladı

Call of Duty WWII geliştiricisi, haftalık topluluk güncellemesi yayımladı

Kalıcı Prop Hunt ve Gun Game mi?

Call of Duty WW2’nin geliştiricisi olan Sledgehammer Games, geçtiğimiz günlerde haftalık topluluk güncellemesini yayımladı. Bu güncellemeye, öncelikle bir selam vererek başladılar. Ardından ise, Call of Duty WWII’nin çok sevilen Gun Game ve Prop Hunt oyun modlarının artık oyunda kalıcı olduğundan bahsettiler. Bu modları ise, yeni Party Games sekmesinde bulabileceksiniz. Ayrıca, Prop Hunt modu, yeni ek paket haritalarında da oynanabilecek. Ayrıca, bir de buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Twitter anketleri için de bir yanıt bekliyorlar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2 geliştiricisi, haftalık topluluk güncellemesi yayımladı

Call of Duty WW2 için kalıcı Prop Hunt ve Gun Game modu!

Geliştirici Sledgehammer Games’in, CWL Atlanta için de söyleyeceği birkaç şey oldu. Call of Duty Dünya Ligi Atlanta Şampiyonu unvanını sonuna kadar hak ederek alan The Rise Nation’ı da tebrik etti. Call of Duty WW2 için, yeni ganimet sisteminden de söz ettiler. Bütün ganimet sistemini, kullanıcıların geri dönüşlerine göre değerlendirerek, eşya kalitesi konusunda geliştirmeler yaptılar. Kısaca, onlardan da bahsedelim hemen.

Call of Duty WWII için gelen ganimet geliştirmelerine baktığımızda, güncelleme başı gelen silah sayısı ve Premium içeriğinin arttırılmış olduğu belirtilmiş. Ayrıca, silah kazanma konusunda da daha fazla yol getirildi. Hazır elinizde olan şeylerin, bir daha düşmesi konusunda da birtakım düzenlemeler yapıldı. Artık, kazandığınız ödül yelpazesi de genişletildi. Birtakım Common Supply Drops eşyaları çok zor düştüğü için, Special Orders’a da taşındı. Eşyalarınızı daha rahat ayarlayabilmeniz için, yeni eşya kategorileri de getirildi. Armory Credits kullanmanız gerekecek olan yeni Armory Drops da tanıtıldı. Bütün bu saydıklarımızı, oyuna girdiğinizde zaten görebilirsiniz.

Yeni eşyalar için de birtakım görseller paylaşıldı.

Call of Duty WW2’yi oyuncuların geri dönüşleri ile şekillendirmeye çalışan Sledgehammer Games’in emeklerine saygı duymamak olmaz. Operation: Shock & Awe’in içerisinde bulabileceğiniz yeni eşyalar da, bu topluluk güncellemesinde paylaşıldı. En son ise, kullanıcı arayüzü konusunda yapılan birtakım değişiklerden bahsedildi. Galerimizde, hem bahsini etmiş olduğumuz yeni eşyaları, hem de daha fazlasını görebilirsiniz. Yapılan topluluk güncellemesi duyurusu hakkında daha fazla bilgi almak için, buraya tıklayabilirsiniz. Bakalım, gelecek günlerde Sledgehammer Games ekibi, topluluğu dinleyerek başka neler değiştirecek?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.