Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.04.2023

Yepyeni bir Call of Duty oyunu olacak, ama masaüstü için. Arcane Wonders tarafından, ünlü birinci şahıs nişancı oyunu markasının yeni bir masa oyunu uyarlaması olan Call of Duty: The Board Game ortaya çıktı. Call of Duty: The Board Game oyuncuları arasındaki yoğun, "hızlı tempolu" savaşlar birden fazla Call of Duty oyun haritasında gerçekleşecek. Oynanışla ilgili diğer ayrıntılar şu anda gizli tutulsa da, oyunda farklı Call of Duty askerlerinin ve silahlarının minyatürleri yer alacak. Bu sonbaharda Call of Duty: The Board Game için bir Kickstarter başlatılacak ve 2024 çıkış tarihi öngörülüyor.

Call of Duty masaüstü oyunu yolda

Arcane Wonders CEO'su ve oyunun baş tasarımcılarından biri olan Bryan Pope, "Call of Duty serisini masa üstüne taşımak için Activision ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. Hayat boyu Call of Duty hayranları olarak, video oyunlarının kapsamını, risklerini ve saf yoğunluğunu Call of Duty hayranlarının ve yeni ve eski masaüstü oyuncularının seveceği şekillerde yakalamak için çok çalıştık. Call of Duty'nin unutulmaz eğlencesini ve rekabetçi çılgınlığını yıllarca oyun gecelerine taşımak için sabırsızlanıyoruz." dedi.

Furnace, Onitama, Foundations of Rome ve Air, Land & Sea, Arcane Wonders gibi ünlü masa oyunlarının yayıncısı. Popüler Zombies modunun daha önce bir Risk uyarlaması olmasına rağmen, bu ilk resmi Call of Duty masa üstü oyunu. Bu yeni oyunun, Call of Duty serisinin büyüklüğüne bağlı olarak 2024 yılında en büyük masaüstü oyunlardan biri haline gelmesi muhtemel. Oyun hakkında daha fazla bilgi mevcut olduğunda yayınlanacaktır. O zamana kadar, yeni oyunun 2023 sonbaharında Kickstarter'da yayınlanmasını takvimlerinize not edin. Call of Duty masaüstü oyunu duyuru haberimiz bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok başka yazı mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Call of Duty masaüstü oyunu duyuru yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.