Black Desert Online, Gaming İstanbul 2018 etkinliğinde hayranlarıyla buluşacak

Black Desert Online, Gaming İstanbul 2018 etkinliğinde hayranlarıyla buluşacak

Gaming İstanbul 2018, Black Desert Online hayranlarını 1 Şubat 2018 ile 4 Şubat 2018 tarihleri arasında etkinlik alanına bekliyor.

Türünün en detaylı MMORPG oyunu olan Black Desert Online, 6 Eylül 2017 tarihinde Türkiye’ye geleceğini duyurarak ülkemizdeki hayranlarını sevindirmişti. Türkçe olarak yayına giren oyun, bir ilki gerçekleştirdi ve birkaç ay içerisinde rekor düzeyde kullanıcıya ulaştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Black Desert Online

Ortaya çıkan yoğunluk sonucunda sunucu sayısını da iki kez artıran Black Desert Online’ın yapımcısı ve dağıtıcısı Pearl Abyss, kısa sürede oluşturduğu sıkı takipçi kitlesiyle buluşmak için Gaming İstanbul 2018 etkinliğinde yerini alacağını duyurdu. 1 Şubat 2018 ile 4 Şubat 2018 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Gaming İstanbul 2018, Türkiye’nin global ölçekteki tek dijital eğlence ve oyun fuarı olma özelliğini taşıyor.

Gaming İstanbul 2018 etkinliğinin en büyük stant alanlarından birisi ile hayranlarını karşılayacak olan Pearl Abyss Türkiye, burada Black Desert Online hayranları için keyifli sürprizler hazırladı. Ödüllü Black Desert Online turnuvaları iddialı oyuncuları beklerken, oyunun gelişmiş grafik motoru Black Desert Engine sayesinde gerçek gibi gözüken oyun karakterlerinin cosplay çalışmaları ile fotoğraf da çektirilebilecek. Fuar sırasında yapılacak ödüllü turnuvalara katılım koşullarının duyurusu, oyunun Facebook hesabından yapılacak.

Büyüyen fuar alanıyla Gaming İstanbul 2018, Black Desert Online hayranlarını ve oyun dünyasındaki en güncel gelişmeleri takip etmek herkesi 1 Şubat 2018 ile 4 Şubat 2018 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’ne bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.