Black Desert Online içerisinde gerçek bir suikastçı olduğunuzu kanıtlama vakti geldi

Black Desert Online içerisinde gerçek bir suikastçı olduğunuzu kanıtlama vakti geldi

Oyuna yeni eklenen Kunoichi sınıfı ile oynayın, 2 yeni etkinliğe otomatik olarak katılın.

Black Desert Online oyununa 11 Ocak 2018 tarihinde bir güncelleme geldi ve bu güncelleme ile oyuna yepyeni bir karakter sınıfı eklendi. Bu sınıfın adı Kunoichi ve aslında kendisi Ninja sınıfının bayan versiyonu. İşte oyunun Türkiye ve MENA dağıtımcı ekibi de bu karakterin gelişini kutlamak için iki yeni etkinlik başlattı. Bu etkinliklerden ilki genel olarak Kunoichi sınıfını kullanma ile alakalı. İlk etkinlik dahilinde, Kunoichi sınıfınızı kullanarak oyuna girdiğiniz zaman Suikastçı Nişanı ögesi kazanacaksınız. Bu nişanları da birleştirerek birbirinden güzel ödüller kazanabileceksiniz. Zaten benzer etkinlikler daha önce de yapılmıştı, eminiz ki yabancılık çekmeyeceksiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Black Desert Online

3 nişan, 5 nişan, 8 nişan ve 12 nişan birleştirerek ödül kazanabileceğiniz bu etkinlik, 12 Ocak 2018 ile 25 Ocak 2018 tarihleri arasında etkin olacak. Bu nişanları V, P, E ve H şekillerine envanterinizde sokarak, ödüllere sahip olabileceksiniz. Bizim, sizlere olan önerimiz tüm nişanları biriktirip, H şeklindeki en büyük hediyeyi almanız. Bir diğer etkinlik ise Kunoichi sınıfını seviye atlatmak ile alakalı. 11 Ocak 2018 ile 1 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan bu etkinlik dahilinde, karakterinizi 11, 22, 33, 44, 55 ve 56. seviyenin üzerine çıkartarak, hediyelerin sahibi olabileceksiniz.

Bahsettiğimiz ikinci Black Desert Online etkinliği dahilinde 11, 22, 33, 44 ve 55. seviyelere ulaşan herkese ödüller verilecek iken; 56. seviyenin üzerine çıkmayı başaran oyunculardan toplam 50 kişiye 450+20 inci kutusu verilecek. Eğer dilerseniz bu etkinlik hakkındaki daha fazla detayı, hemen aşağıdaki görselden görebilirsiniz. Bizler daha fazla detay eklemeyeceğiz efendim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.