Black Desert Online hızla büyümeye devam ediyor

Black Desert Online hızla büyümeye devam ediyor

Black Desert Online hayranları, sisteme eklenen 6. sunucu ile oyunu her zamankinden hızlı oynayabilecek.

Tüm zamanların en gelişmiş MMORPG oyunu Black Desert Online, 11 Ocak 2017 tarihinde yayımlanan yeni güncelleme ile yeni sınıf, bölüm sonu canavarı ve görevlere kavuşarak uçsuz bucaksız dünyasının sınırlarını daha da büyütecek. Black Desert hayranları, sisteme eklenen 6. sunucu ile oyunu her zamankinden hızlı oynayabilecek. Detaylı karakter yaratma ve farklı oynanış biçimiyle milyonlarca oyuncunun gözdesi olan oyundaki eğlenceli etkinlikler, oyun severlere her gün farklı bir hediye kazandırıyor. Pearl Abyss, popüler MMORPG oyunu Black Desert Online için 11 Ocak 2018 tarihinde kapsamlı bir güncelleme yayımladı. Güncelleme ile oyuna eklenmiş olan yenilikler aşağıdaki şekilde sıralanıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Black Desert Online

  • Kunoichi sınıfı: 9. sınıf olarak oyuna eklenecek olan Kunoichi, dövüş sanatları ve hava saldırılarında usta bir sınıf.
  • Kzarka bölüm sonu canavarı: Uzun yıllar boyu Serendia’daki bir tapınakta kilit altında tutulan Kzarka, büyük bir tahribat yaratmak için geri dönüyor.
  • Han görevleri: Şehir içi panolarda yer alacak görevler ile oyuncular maceraya devam ediyor.
  • Gece Tüccarı Patrigio: Sıradan karataşlardan nadir Kzarka silahlarına kadar çeşitli eşyalar satan Patrigio, gece olana kadar gölgede gizlenir. Oyun saatiyle 22:00’den sonra ise ortaya çıkar ve maceracılara satış yapar.

11 Ocak 2018 tarihindeki güncelleme ile Aile Şöhret Puanı’nın kullanılabileceği bir oyun içi etkinlik başlayacak. 25 Ocak 2018 tarihine kadar sürecek olan etkinlikle, oyuncular Aile Şöhret Puanı’nı artırabilecekler. Oyundaki Mediah 2. Bölüm güncellemesi de bir kutlamaya sahne oluyor. 4 Ocak 2018 tarihinden 18 Ocak 2018 tarihine kadar sürecek olan Korsan Romu Toplama Etkinliği’nde, Black Desert Online bölgelerinde avlananlar Korsan Romu kazanma şansı yakalıyor. Toplanılan Korsan Romu’nun sayısına bağlı olarak çeşitli oyun içi hediyeler dağıtılıyor.

Oyuna 28 Aralık 2017 yamasıyla oyuna eklenen Ninja sınıfı için hazırlanan etkinlik ise ödülleriyle göz alıyor. Ninja karakteri oluşturup belli seviyelere ulaşanlara verilecek ödüller arasında Logitech oyun kulaklığı, Samsung monitör ve oyun içi çeşitli eşyalar yer alıyor. Oyuncu sayısının artışıyla ortaya çıkabilecek yoğunluk üzerine, hayranlarının kesintisiz bir oyun deneyimi yaşamasını garanti altına almak isteyen yapımcı ve yayıncı firma Pearl Abyss, yeni sunucusu olan Calpheon’u da sisteme ekledi.

Çok kısa süre önce Kapalı Beta sürecinden çıkan Black Desert Online yoğun ilgiyle karşılaşmış ve üç sunucu yetersiz gelince, dördüncü sunucusunu açmıştı. Pearl Abyss, yeni sunucusu Calpheon ile hayranlarına mükemmel bir deneyim sunmaya devam edecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.