Black Desert Online, Gaming İstanbul 2018 etkinliğinde uyanıyor

Black Desert Online, Gaming İstanbul 2018 etkinliğinde uyanıyor

Ziyaretçiler, oyun içi 9 sınıfın yenilendiği uyanış özelliklerini ilk kez fuarda deneyebilecekler.

Black Desert Online, 1 Şubat 2018 ile 4 Şubat 2018 tarihleri arasında, Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Türkiye’nin tek uluslararası dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul 2018 etkinliğinde, bugüne kadarki en büyük güncellemesi ile yerini alacak. Ziyaretçiler, oyun içi 9 sınıfın yenilendiği uyanış özelliklerini ilk kez fuarda deneyebilecekler. GIST 2018 etkinliğindeki Black Desert Online standını ziyaret edenler, PvP turnuvası ile rekabete adım atabilecek, basın ve oyun karakterlerinin kılığındaki cosplay sanatçıları ile ise eğlenceli vakit geçirip, fuara özel birçok hediyeyi kazanabilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Black Desert Online

Black Desert Online, Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde, 1 Şubat 2018 ile 4 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye’nin tek uluslararası dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul 2018 etkinliğine katılıyor. Oyunun fuardaki standında, hayranlarını birçok sürpriz etkinlik ve hediye bekliyor. Koreli şirket Pearl Abyss tarafından geliştirilen, tüm zamanların en gelişmiş MMORPG olan Black Desert Online’ın yeni güncellemesi ise GIST 2018 etkinliğinin ilk günü (1 Şubat 2018) kullanıcılara açılacak ve buradaki özellikler, ziyaretçiler tarafından stantta denenebilecek. Bugüne kadarki en büyük güncelleme ile oyundaki 9 sınıf uyanacak. Uyanışa özel yeni silahlara sahip olacak sınıflar, uyanış görevine çıkarak oyun severlere yeni bir macera daha yaşatacaklar.

Gaming İstanbul 2018’deki Black Desert Online standını ziyaret edenler, bugüne kadarki en büyük güncelleme ile oyundaki 12 sınıfın, 9’unun güçleneceği Büyük Uyanışı deneyebilecekler. Ayrıca, Uyanışa özel oyun paketlerindeki sürpriz indirimleri de oyunun tr.playbackdsert.com adresinden takip edilebilecek. Standı ziyaret edenlerin özel hediyeler kazanabileceği fuarda, Arsha Arenası PvP turnuvası, herkesin katılabileceği Rulet etkinliği ve cosplay gösterileri de düzenlenecek.

Black Desert Online’ın yapımcı ve yayıncı şirketi Pearl Abyss Türkiye, tüm oyun severleri 1 Şubat 2018 ile 4 Şubat 2018 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’ndeki Gaming İstanbul 2018 Fuarı’na, Black Desert Online’ın uçsuz bucaksız ve eğlence dolu dünyasını keşfetmeye davet ediyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.