Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.01.2023

Bandai Namco ekibinin gizli bir birinci parti Nintendo Switch oyunu için verdiği iş ilanları bu yılın başlarında internette çıkmıştı. Yayıncının Japonca web sitesi üzerinde daha fazla rol geldi. Bu nedenle şirketin şu anda proje için daha fazla insanı işe almaya çalıştığı anlaşılıyor. Şimdiye kadar açıklananlara göre, söz konusu oyun daha önceki bir oyunun yeniden yapımı veya yeniden düzenlemesi. Ayrıca, Bandai Namco tarafından "3D arka planların HD olarak yeniden düzenlenmesi" konusunda uzman geliştiriciler aranıyor. Ne yazık ki, şu anda çok daha fazla bilgi mevcut değil.

Bandai Namco nasıl bir gizli Nintendo Switch oyunu peşinde?

Kid Icarus Uprising bu noktaya kadar bu oyun hakkında en çok konuşulan konu oldu. Super Smash Bros Ultimate'deki çalışmalarıyla tanınan Masahiro Sakurai'nin yönettiği 2012 Nintendo 3DS oyununa güçlü eleştiriler geldi. Hatta Sakurai geçtiğimiz yılın Kasım ayında oyunun bir ev konsoluna dönüştürüldüğünü görmek istediğini belirtmişti. Yönetmenin şu anda kendisini "yarı emekli" olarak görmesine rağmen, Sakurai'nin Super Smash Bros Ultimate'i yaratan Bandai Namco Studios ile zaten güçlü bir çalışma ilişkisi olduğunu belirtmek önemlidir. Kid Icarus Uprising güvenli bir tahmin gibi duruyor. Ancak Nintendo'nun Bandai Namco'ya devrettiği oyunun tamamen farklı bir şey olması oldukça olası.

Fire Emblem Engage, Kirby's Return to Dream Land Deluxe, Bayonetta Origins Cereza and the Lost Demon ve The Legend of Zelda Tears of the Kingdom, Nintendo'nun bu yıl Switch için şimdiye kadar açıkladığı birinci parti oyunlardan sadece birkaçı. Yılın ilk yarısı için bu gerçekten iyi bir program. Ancak ikinci yarı için ne bekleneceği konusunda bir açıklama yapılmadı. Muhtemelen önümüzdeki ay içinde bir Nintendo Direct sunumu bekleyebiliriz. Bu da hayranlara önceki yıllara göre daha fazla ne yayınlanacağı konusunda daha net fikir verecektir. Hayranlar, Bandai Namco'nun en yeni oyununun da bunlar arasında yer alıp almayacağını bekleyip görecekler.

Ayrıca, Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri rehber yazımıza bakmanızı da tavsiye ederiz. Dahası, STALKER 2 Heart of Chornobyl sistem gereksinimleri de var. Her iki oyun da cidden birer canavar olacak gibi duruyor. Bir de, En iyi PS5 korku oyunları gibi önemli rehber yazılarımız da var. Tabii, tavsiye isteyenler için En iyi oyunlar yazımız var. 2022 yılının enlerini seçtiğimiz 2022 yılının en iyi 20 oyunu da sizleri bekliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.