Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.01.2023

Avatar The Way of Water vizyona gireli henüz birkaç hafta oldu. Ancak şimdiden efsane derecede iyi bir gişe sonucuna sahip. James Cameron'ın yönettiği devam filmi, bu yazı yazıldığı sırada küresel gişede elde ettiği 1.708 milyar dolarla gişe tarihinin en yüksek yedinci hasılatına ulaştı. Avatar 2 ile 2 milyar dolar gişeye yaklaşması, elbette Cameron'u mutlu etti. Cameron geçtiğimiz günlerde 2023 Golden Globes'un kırmızı halısında Variety'ye verdiği bir röportajda filmin gişedeki başarısını tartıştı. Bu vesileyle, sinema deneyiminin son zamanlarda yaygınlaşan yayın hizmetlerine karşı zafer kazanacağını öne sürdü.

Bu istatistik kendisine iletildiğinde Cameron, "Ben bu açıdan düşünmüyorum. "Tüm dünyada sinema salonlarına geri dönüyormuşuz gibi hayal ediyorum. Büyük bir COVID dalgasının yaşandığı Çin'de bile sinemalara geri dönüyorlar. Bir kültür olarak, "Buna ihtiyacımız var! Tiyatroları ziyaret etmeliyiz. Bu kadar yayın yeter! Arkama yaslanıp oturmaktan bıktım." dedi.

Avatar 2 2 milyar dolar gişeye yaklaşıyor ve James Cameron gayet mutlu

Avatar The Way of Water, Sully ailesinin hikayesi, onları takip eden zorluklar, birbirlerini güvende tutmak için katlandıkları mesafeler, hayatta kalmak için verdikleri mücadeleler ve yaşadıkları trajedilerle açılıyor. İlk filmdeki olaylardan on yıldan fazla bir süre sonra geçiyor. Sam Worthington, Zoe Saldana, Giovanni Ribisi, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Joel David Moore, Dileep Rao, CCH Pounder ve Matt Gerald devam filmi için geri dönecekler. Kate Winslet, Cliff Curtis, Edie Falco, Brendan Cowell, Michelle Yeoh, Jemaine Clement, Oona Chaplin, David Thewlis ve CJ Jones yeni oyunculardan bazıları.

Cameron daha önce Total Film'e Avatar 2 hakkında, "Amacımız duygusal temelde son derece ilgi çekici bir hikâye anlatmak. Yeni filmde vurgunun daha çok karakter, daha çok hikaye, daha çok ilişki ve daha çok duygu üzerinde olduğunu söyleyebilirim. İlk filmde ilişki ve duygulara ikinci filmde olduğu kadar zaman ayırmamıştık ve bu daha uzun bir film çünkü daha fazla karaktere hizmet etmek gerekiyor. Hizmet edilecek daha fazla hikaye var." dedi.

Şu anda, Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri yazımıza bakabilirsiniz. Ayrıca, STALKER 2 Heart of Chornobyl sistem gereksinimleri yazımız da sizleri bekliyor. Her 2 oyun da, gerçek birer canavar istiyor. Gereksinimlere bakarken, dikkat edin. Sağlığınıza bir şey olsun istemeyiz. Dahası, Battlefield 1 sistem gereksinimleri yazımız da var. Sonra, PUBG sistem gereksinimleri yazımızı da tavsiye ederiz. Fakat, en çok Elden Ring sistem gereksinimleri yazımızı tavsiye ederiz. Sonuçta, yılın oyunu söz konusu. Bir de, Wanted Dead sistem gereksinimleri yazımız var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.