Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.01.2023

Mundfish'in yakında çıkacak olan birinci şahıs nişancı oyunu Atomic Heart için yepyeni bir Çince oynanış videosu geldi. Mundfish'in Bilibili Oyun Alanı'nda hazırladığı bu klibi izlemenizi tavsiye ederiz. Çünkü yepyeni oynanış sahneleri içeriyor. Şimdi, sizleri bu bahsini ettiğimiz oynanış videosu ile baş başa bırakalım. Ardından da, detaylardan bahsedeceğiz.

Atomic Heart Çince oynanış videosuna yeni şeyler var

Atomic Heart adlı hızlı tempolu birinci şahıs nişancı oyunu, 1950'lerin SSCB'sinin fütüristik bir alternatif tarihinde geçiyor. Oyunda hem zanaat hem de yağma sistemleri olacak ve oyuncular silahlarını ve becerilerini geliştirebilecekler. Buna ek olarak, oyuncuların çözmesi gereken çeşitli bulmacalar da olacak. Oyun, belirttiğimiz gibi gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisi ile gelecek. Atomic Heart, 21 Şubat 2023 tarihinde çıkacak.

Oynanış fragmanı dışında oyun hakkında merak ettiğiniz olması muhtemel. Öyleyse, Atomic Heart sistem gereksinimleri yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, oyun daha çıkmadan önce, oyunun çıkışına hazır olmakta fayda var. Sonuçta, gerçekten efsane olması mümkün bir oyun söz konusu. Yıllardır kendisini bekliyor olmamız da ayrı bir konu tabii. Neyse, en azından yakın zamanda çıkacak. Yani, neredeyse 1 ay kadar bir süre kaldı. Sonra, arkamıza yaslanıp keyif yapma zamanı olacak.

Ayrıca, Atomic Heart Çince oynanış videosu dışında da yazılarımız sizleri bekliyor. Zaten oyunun sistem gereksinimleri rehber yazımızı söylemiştik. Fakat, günümüzün önemli oyunlarından biri hakkında daha bir gelişme oldu. Zira, yeni Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri belli oldu. Günümüzün en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olduğu için, merak edeceğinizi düşünüyoruz. Tabii, tek önerimiz de bu değil.

Şimdi, PS Plus Extra ve Premium Ocak 2023 PS5 ve PS4 oyunları yazımıza bakmanızda fayda olacaktır. Dahası, tavsiye için de yazılarımız mevcut. Şu anda, En iyi internetsiz mobil oyunlar tavsiyemiz var. 20 adet oyun tavsiyesi verdik. Sonra, hepsini de tek tek açıkladık. Sonuçta, bir oyun tavsiye edip sebebini söylememek garip olurdu, değil mi? Bir de, PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar yazımızı sizlere tavsiye edelim. Bu yazımızda da, oyuna başlayacaklar için önemli bilgiler verdik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.