Apex Legends karakter, rehber, ipuçları ve daha fazlası

Apex Legends karakter, rehber, ipuçları ve daha fazlası

Apex Legends ile ilgili merak ettiğiniz her şey bu yazımızda.

Güümüzün en gözde oyunlarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Apex Legends, bildiğiniz üzere çıktığı günden beri büyük bir kitle tarafından, büyük bir ilgi ile oynanmakta. Her geçen gün, oyuna daha yeni başlayan oyuncular katılmakta. Biz de, bu yazımızda sizlere Apex Legends karakter, ipuçları, rehber ve daha fazlası üzerine paylaştığımız yazıları bir araya getirdik. Apex Legends karakter, ipuçları gibi yazılarımızı yayımladıkça, bu yazımız içerisinde sizlerle paylaşacağız. Yani, eğer o anda olmayan bir yazımız varsa, ilerleyen zamanla birlikte eklenecektir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni başlayanlar için Apex Legends ipuçları

Yazımıza geçmek için buraya tıklayınız.

Yeni başlayanlar için Apex Legends ipuçları yazımız, daha çok yeni başlayan oyunculara hitap etmekte. Zaten başlığından da anlaşılabilir bir şey bu. Eğer yeni başlayan Apex Legends oyuncuyusanız, ipuçları yazımıza kesinlikle göz gezdirmelisiniz. Sadece yeni başlayanlar değil, aynı zamanda halihazırda oyunu oynamakta olan oyuncuların da bakmasında fayda olacaktır. Gözünüzden kaçmış veya tazelemek istediğiniz bilgiler mutlaka vardır.

Apex Legends karakter rehber yazıları

Bu başlık altında yer alan yazılarımızda, Apex Legends içerisinde bizleri karşılamakta olan karakterlere ait rehber yazılarımızı bulabilirsiniz. Sizlerle hemen aşağıda paylaştığımız Apex Legends karakter rehber yazılarımız listesinde eğer henüz var olmayan bir yazı varsa, zamanla eklenecek demektir. Sadece biraz daha sabretmenizi rica edeceğiz. Dilerseniz, sizleri Apex Legends karakter rehber listemiz ile baş başa bırakalım.

İlk olarak hangi karakteri açmalı?

Yazımıza geçmek için buraya tıklayınız.

Oyun içerisinde birçok karakter bulunmakta. Her ne kadar aşırı fazla olmasa da, elde bulunan karakterlerin miktarı hatırı sayılır derecede. Her karakterin farklı özelliklere ve mekaniklere sahip olması da, oyundaki başka bir artı. Peki, oyuna yeni başlayan bir oyuncu olarak, ilk olarak hangi karakteri açmalı? İşte, tam olarak bu soruya yanıt getirmiş olduğumuz yazımız, bu başlık altında sizlerle.

Mikro ödeme rehberi

Yazımızı yayımladığımızda sizlerle paylaşacağız.

Bu yazımızda sizlere anlatmakta olduğumuz oyun içerisinde bir de mikro ödeme seçeneği bulunmakta. Peki, bu mikro ödeme seçenekleri ile ne yapılabilir? Kullanmakta nasıl bir fayda var? Materyal, Legend Token ve Apex Coin konusunda sizler için hazırlamış olduğumuz yazımızı bu başlık altında bulabilirsiniz. Mikro ödeme konusunda merak ettiğiniz ve edeceğiniz bütün sorularınıza, bu yazımız içerisinde yanıt bulabilirsiniz.

Oyun içerisinde ölen takım arkadaşını canlandırma rehberi

Yazımıza geçmek için buraya tıklayınız.

Apex Legends içerisinde, birlikte oynamakta olduğunuz ekip arkadaşınız mı öldü? Elbette ki, bu durum dünyanın sonu değil. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımız içerisinde, oyun esnasında ölen takım arkadaşınızı nasıl canlandırabileceğiniz yer almakta. Bu rehberimiz sayesinde, hemen panik yapmadan, oyuna kaldığınız yerden nasıl devam edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.


Apex Legends  Satın al
   Haber  |  Öne Çıkanlar  |  Rehber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.