Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.02.2023

PSVR 2 Horizon serisi spin-off'unu oynamakla ilgilenenler muhtemelen oyunun artık ikonikleşmiş kahramanı Aloy'un ortaya çıkıp çıkmayacağını merak ediyordur. Ne de olsa, ünlü figürler spin-off kurgu eserlerinde sık sık ortaya çıkar. Artık, "Aloy Horizon Call of the Mountain içerisinde var mı?" sorusunu kesin olarak yanıtlayabiliriz.

Aloy Horizon Call of the Mountain içerisinde var mı?

Evet, Aloy görevlerden birinde başkahraman Ryas'a yaklaştığında ortaya çıkıyor. Aslında Aloy, Horizon Call of the Mountain'ın resmi lansman videosunun başlarında var. Horizon Zero Dawn ve Forbidden West'ten Aloy, Horizon Call of the Mountain'da görünüyor, ancak ana karakter değil. Bu PSVR oyunu seriye Aloy'dan başka biri olarak oynama konseptini getiriyor. İki önemli oyun boyunca tanıdığımız karaktere yeni bir açıdan ve yeni gözlerle tanık olmak şüphesiz sıra dışı olacaktır.

Gözden düşmüş eski bir asker olan Ryas olarak sürükleyici PSVR yolculuğunuz boyunca Horizon ana hat oyunlarından diğer ünlü karakterlerle karşılaşacaksınız, bu yüzden onlara dikkat edin. Aloy ve Horizon Call of the Mountain sorusuna yanıt getirdik şimdi. Fakat, sitemizde daha birçok konuda yanıt bulacağınız yazılarımız var. Şimdi, dilerseniz bir de diğer yazılarımızdan bahsedelim. Sonuçta, oyunu oynuyorsanız veya oynayacaksanız, merak edeceğiniz ya da ettiğiniz çok şey olacaktır.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Konumuz, Horizon Call of the Mountain. Bu yüzden, sizlere bu oyunla ilgili yazılarımızı önereceğiz. Önce, Horizon Call of the Mountain kaçınma rehberi yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, oyunun en önemli mekaniklerinden birinden bahsettik. Ayrıca, Horizon Call of the Mountain kaç saat sürüyor rehber yazımızdan bahsedelim. Bu yazımızda, oyunun ne kadar sürdüğüyle ilgili bilgi mevcut. Oyuna başlamadan önce ayırmanız gereken zamanı, bu yazımız ile öğrenmeniz mümkün. Sonra, Horizon Call of the Mountain iyileşme rehberi yazımız var. Bu yazımızda da, oyunun temel mekaniklerinden biri olan sağlıktan bahsettik. Sonuçta, sağlığınız biterse, ölürsünüz. Son olarak da, Horizon Call of the Mountain ok çeşitleri, oklar nasıl yapılır rehber yazımızı önerelim. Yine, oyunun temel mekaniklerinden biri ile alakalı olduğunun da altını çizelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.