Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.07.2020

Bugüne kadar hayvanat bahçesi işlettik, şehir işlettik hatta dünyayı bile işlettik fakat daha önceden hiç tuvalet işletmedik. Bunun da artık zamanı gelmişti. Haberimize konuk olan Toilet Management Simulator, bizlere tam olarak bu tecrübeyi sunmaya hazırlanan bir yapım. İşin daha da iyi olan kısmı ise, çok yakında Steam platformu üzerinde çıkış yapacak olması.

Toilet Management Simulator çıkış tarihi 27 Temmuz 2020

Haberimizin ana konuğu olan yapım, "Oyunda kendi işinizi kuruyorsunuz.  Amacınız bolca para kazanmak. Hikaye sabaha karşı iş yerinizi kontrol etmeye gittiğinizde karşılaşacağınız bir evsiz ile başlıyor. Ancak ona kızmak yerine yardımcı oluyorsunuz ve karşılığını senaryo ilerledikçe fazlasıyla alıyorsunuz." şeklinde açıklamalarla anlatılıyor.

Daha da detaya inen ekip, "Ayrıca, oyunda başka arkadaşlar da edineceksiniz. Onlarla ilişki seviyenizi yükseltmeni gerekiyor. Böylece, özel sahneler açılacaktır ve size verilen ana görevi tamamlayabilirsiniz. Super Sale isimli marketten gıda ve temizlik ürünlerinizi temin edeceksiniz. Home Sweet Home adındaki diğer bir marketten ise iş yeriniz için yapı malzemeleri satın alabileceksiniz. Ayrıca, oyunda bir de cep telefonunuz var. Tamir, temizlik, böcek ilaçlama, online fatura ödemeleri, istatistik gibi özel uygulamalar size yardımcı olacak." şeklindeki açıklamaları ile oyunu özetliyor.

Steam üzerinde yakında çıkış yapacak olan Toilet Management Simulator, aynı zamanda fiyat etiketi olarak da uygun bir ücretle çıkıyor. Verilen bilgilere göre oyun 10 TL'lik bir ücret ile çıkış yapacak. Yani, çerezlik eğlenceli bir temaya sahip oyun olarak çıkış yapacak. Piyasada daha fazla ve güzel oyunlar görmeyi çok isteriz. Bakalım, tuvalet idare ettiğimiz bu yapım çıktığında oyuncular tarafından nasıl karşılanacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.