Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 28.08.2021

Gamescom sunumu ile birlikte yeni Saints Row karşımıza çıkmıştı. Haberine buradan ulaşabileceğiniz oyunla ilgili detaylar ve oyun içi görüntüler paylaşıldı. Deep Silver Volition, yeni fragman sırasında oyunun yapısı hakkında bilgiler de verdi. Aynı zamanda yayınlanan fragman sonrası oyunun hayranları arasında bölünme söz konusu. Şu anda YouTube'da beğenilerden daha fazla beğenmeme var.

"Bu, mizah türünü başka hiçbir oyunda görmedim."

Bugün bu konu ile ilgili 7 dakikalık yeni bir video yayınlandı. Videoda başlıca Volition geliştirme ekibinin üyeleriyle yapılan röportajlar bulunmakta. Bunun yanında oyundaki üç ana rakip grubu açıklanıyor. Ek olarak oyuncunun Boss karakteri için sahip olduğu özelleştirme seçeneklerinin üstünde duran yapımcılar oyuncuların kendi ana üslerini özelleştirme ve hangi suç işletmelerinin yönetileceğine karar verme özelliğinin öneminden bahsediyor.

Videoda gözüken tasarım direktörü James Hague, "Karakterinizi istediğiniz gibi oluşturuyorsunuz, suç imparatorluğunuzu istediğiniz gibi kuruyorsunuz. En güzeli ise istediğiniz şekilde para kazanıyorsunuz" diye açıklama yaptı. Bunun dışında Baş kreatif direktör Jim Boone şunları ekledi: “Bu, mizah türünü başka hiçbir oyunda görmedim."

"Oyunun sahip olduğu vizyonu değiştirmeyeceğiz."

Saints Row Şubat 2022'de çıkışını yapacak. Oyun, Santo Ileso adlı bir güneybatı Amerika bölgesinde geçecek. Karakterimiz, oyunda geçen bölgeyi bir suç örgütü haline getirmeye çalışan "Saints" adlı grubun bir parçası. Ek olarak başta bahsettiğimiz fragmana gelen tepki sonrası Volition, oyunun sahip olduğu vizyonu değiştirmeyeceğini açıkça belirtti. 7 dakikalık yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Türkiye fiyatları da belli oldu ve ön siparişe açıldı. Steam'de bulunmayan oyunu Epic Games, PlayStation ve Xbox için ön sipariş edebilirsiniz. Ek olarak şuan Epic Games üzerinde bedava olan Saints Row The Third Remastered'a buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.