Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 26.08.2021

Dün Gamescom sunumunda yeni Saints Row oyunu ortaya çıktı. Bununla birlikte 2011 yılında çıkmış olan Saints Row The Third Remastered, Epic Games ile bedava. Oyunu eğer 2 Eylül tarihinden önce hesabınıza eklerseniz tamamen sizin olacak. Aynı zamanda Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

2 Eylül tarihinden önce hesabınıza eklerseniz tamamen sizin olacak

Epic Games üzerinde 250 TL olan Saints Row The Third Remastered 2 Eylül'e kadar ücretsiz olarak indirilebilir. Kampanya, Deep Silver'ın Gamescom Opening Night Live sırasında Saints Row serisinin yeniden yaptığını duyurmasıyla başladı. Saints Row adlı serinin beşinci oyunu, 25 Şubat 2022'de Xbox Series X/S, PS5, Xbox One, PS4 ve Epic Game Store'da piyasaya çıkacak. Detaylarına şu haberimizden ulaşabilirsiniz. Son olarak Oyunun duyuru fragmanı ve detaylar ise aşağıda.

Saints Row The Third Remastered detayları

Saints Row: The Third™ Remastered, sana güçlerinin zirvelerindeyken Saint'leri kontrol etme ve güçlerinle neler yapabileceğini gösterme şansı veriyor. Bu senin şehrin. Senin kuralların geçerli.

Stilwater'ı ele geçirdikten yıllar sonra Saints ayakkabıları, Saints enerji içecekleri ve sana yakın bir mağazadan bulabileceğin Johnny Gat oyuncak biblolarıyla birlikte Third Street Saints, sıradan bir sokak çetesinden tanınmış bir markaya evrildi. Saint'ler Stilwater'ın kralı olsa da bu kavuştukları ün dikkatleri üzerlerine topladı. Tüm dünyada piyonları olan efsanevi suç derneği Syndicate, gözlerini Saint'lere dikti ve haraç talep etmekte.

Syndicate'e diz çökmeyi reddederek, bir zamanlar gururlu bir metropolken Syndicate hakimiyetinde zorluklarla mücadele eden bir günah şehrine dönüşen Steelport'a savaşı getir. En garip oynanış hikayelerine sahip bu oyunda her şey mümkün.

  • Fitne İmha Silahları - Düşmanlarını yenmekle kalmaz. Aynı zamanda onları küçük düşürür. Savaş jetleri, insan fırlatan gülle arabaları ve şok edici yakın dövüş silahları; hepsi eğlencenin bir parçası.
  • Çılgın Karakter Kişiselleştirme - Dibi görmüş ünlülerden, maskesiz ninja korsanlara kadar en garip karakterleri yarat. Her günahkarın içinde bir Saint yatar. Bakalım kime dönüşeceksin?
  • On numara Eşli Oyun - Tek başına veya bir kankanla çevrimiçi oyna. Serbest düşüşe şans ver, silahlarla donanmış Syndicate üssüne çaresizce saldırırken ortağının pikabına iniş yapmaya çalış. Yanında bir arkadaşın varsa Steelport'ta her zaman daha fazla eğlenirsin.
  • Tüm DLC'ler dahil - Üç genişletme görev paketlerinin hepsi ve orijinal sürüme ek 30'dan fazla DLC parçası.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.