Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 22.08.2021

Ünlü açık dünya serisi olan Saints Row, oyuncuların sevgisini yıllar içinde kazanarak adından söz ettirmişti. Serinin son oyunu olan Saints Row 4 2013 yılında piyasaya sürülmüştü. Ve geçtiğimiz yıl oyuncuların beğenisini kazanan Saints Row Third’ün remastered versiyonu piyasaya sürülmüştü. Bu sene ise Deep Silver Volition karşımıza Saints Row’un reboot versiyonu ile çıkacak. Oyunun yayıncısı THQ Nordic oyunu Gamescom’da gösterecek.

Gamescom Opening Night Live’da oyunu göreceğiz

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Gamescom’un canlı etkinliğini sunan kişi Geoff Keighley. Twitter’da paylaştığı teaser sizi saintsrow.com web sitesine götürüyor. Bu minik teaser’da “rebooting” yazılı bir tuğla duvar ile karşılaşıyoruz. Ve bu kadar. Başka bir şey yok. Özellikle geçen yıl serideki bir sonraki oyunu duymamız gerektiğini düşünürsek, Volition tarafından geliştirilen seri için sırada ne olduğunu duymamızın zamanı geldi.

Kasım 2019’da Koch Media CEO’su Klemens Kundratitz, Koch ve ana şirketi THQ Nordic’in oyunu 2020’de tartışacağını söyledi. Kundratitz, “Saints Row kalplerimize çok yakın ve bunu gelecek yıl konuşacağız” dedi. “Şimdilik, sadece geleceğini ve harika olacağını duyurmak istedik.” Ayrıca, iş “bu önemli seride” bir sonraki başlığı yaratmaya geldiğinde, Volition’ın, Agents of Mayhem gibi yan ürünler gibi “başka hiçbir şey” tarafından dikkatinin dağılmayacağını da belirtti.

Peki Gamescom Opening Night Live etkinliği ne zaman?

Gamescom 2021’i başlatacak olan Opening Night Live etkinliğinde oyuna gerçekten doyacağız. Geoff Keighlyey’in şu ana kadar doğruladığı 3 oyun var ama bu demek değil ki sadece 3 oyun var. Etkinlikte Call of Duty Vanguard, Lego Star Wars The Skywalker Saga ve Saints Row’un reboot versiyonu gösterileceği açıklandı. Ve etkinlik tam tamına 2 saat sürecek. Gerçekten oyun bombardımanına hazırlanın. Etkinlik 25 Ağustos Çarşamba günü TSİ 21.00’da canlı olarak başlayacak. Etkinliği Youtube ve Twitch gibi yerlerden canlı olarak izlemeniz mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.