Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.01.2023

Söylentilere göre, ikinci bir Nintendo Direct sunumu Şubat 2023'ün ilk haftasında gerçekleşecek. Tarih, Nintendo'nun her yılın ilk birkaç ayında yeni Direct etkinlikleri düzenleme eğiliminde olduğunu defalarca göstermiştir. Bunu akılda tutarak, Nintendo hayranları işletmeden gelecek bir Direct duyurusunu bekliyorlardı. Henüz böyle bir açıklama yapılmamış olsa da, daha fazla bilginin gelebileceği görülüyor.

Yeni Nintendo Direct 7 Şubat 2023 tarihinde mi olacak?

Yakın tarihli bir Reddit söylentisine göre, en son Nintendo Direct 7 Şubat'ta, yani önümüzdeki hafta gerçekleşecek. Bu söylentinin doğası tuhaftır, çünkü Direkt hakkında belirli bir kaynak tarafından özel bir bilgi verilmemiştir. Bunun yerine, anonim bir kişi "Gaming Leaks and Rumors" alt dizinindeki yöneticilere bu Direct'in önümüzdeki hafta gerçekleşeceğini söyledi. Ancak, moderatörler bu kullanıcı tarafından yapılan açıklamaları doğrulayamadıklarını vurguladılar ve iddialarını kanıtlamalarını talep ettiler. Bununla birlikte, verilen bilgiler, moderatörlerin ilk etapta Reddit üyeleriyle paylaşmaları için belirli açılardan yeterince doğruydu.

Bu söylentinin ortaya çıkış şeklinin tuhaflığı göz önüne alındığında, söylenen her şeyi büyük bir tuz tanesi ile almak gerekir. Söylenenlerin bir kısmı doğru olsa da, Nintendo resmi bir açıklama yapana kadar bundan emin olamayacağız. Bununla birlikte, daha önce de belirtildiği gibi, Nintendo her yılın ilk aylarında sık sık yeni Direct etkinlikleri düzenliyor. Nintendo'nun başta The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom olmak üzere bir dizi yaklaşan oyun hakkında daha fazla bilgi vermesi gerektiğinden bahsetmiyoruz bile. Sonuç olarak, yeni bir Direct'in gerçekleşmesi an meselesi gibi duruyor. Yeni Nintendo Direct etkinliğinin Şubat 2023 ayında olması bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Yeni Nintendo Direct etkinliğinin Şubat 2023 ayında olması ile ilgili yazımız bitmeden önce 2 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.