Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.05.2022

The Witcher 3 Wild Hunt denilince, birçok oyuncu için akan sular bile durur. Sonuçta, tarihe ismini altın harflerle kazıtmayı başarmış bir oyun. CD Projekt RED ekibi tarafından, The Witcher 3 Wild Hunt’ın yeni nesil versiyonu da yolda, 7. yıldönümü şerefine. Bu, zaten bilinen bir şeydi fakat içeriklerinin ne olacağı hakkında bir bilgi yoktu. En sonunda, paylaşılan birkaç Twitter gönderisi ile birlikte, yeni nesil  The Witcher 3 Wild Hunt içerisinde neler olacağı da belli oldu. Çıkış tarihini merak ediyorsanız, ne yazık ki net bir şey söylenmedi bu konuda. Fakat, en azından bir aralık belirtildi. Hemen aşağıda yer alan The Witcher 3 Wild Hunt ile ilgili Twitter gönderisinde, duyuruyu görebilirsiniz. Detaylarını da, sonrasında paylaşalım.

Yeni nesil The Witcher 3 Wild Hunt neler sunacak?

7. yıldönümüne özel olarak hazırlanan bu yeni nesil paketi, 2022 yılının 4. çeyreğinde bizlerle olacak. Planlanan, her ne kadar bu olsa da, ne zaman çıkacağını tahmin etmek kolay değil, söz konusu CD Projekt olunca. İçerikler konusunda ise, görünüşe göre bizlere yeni bir ek paket hazırlanıyor. The Witcher 3 Wild Hunt için zaten halihazırda bulunan ek paketler olan Hearts of Stone ve Blood and Wine ek paketleri, bu sürümde bulunuyor olacak. Fakat, bunlara ek olarak, bir de The Witcher Netflix dizisinden esinlenerek hazırlanmakta olan bir ek paket yolda. Bu da, yeni nesil sürümü içerisinde bulunacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.