Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.03.2023

Bir sızıntıya göre, Fortnite bu sezon bir noktada bazı Resident Evil kostümleri getireceği iddia ediliyor. Şu anda bildiklerimize göre, oyunda Resident Evil 2'nin iki ana kahramanı olan ve daha sonra seri boyunca ayrı oyunlarda görünecek olan Claire Redfield ve Leon S. Kennedy olacak gibi duruyor. Ne kadar çok ünlü Resident Evil karakteri olduğu göz önüne alındığında, başka karakterlerin de gelmesi söz konusu olacaktır. Ancak şu an itibariyle sadece bu ikisini biliyoruz.

Yeni Fortnite Resident Evil kostümleri, Claire Redfield ve Leon S. Kennedy

Bu hafta, oyunun en yeni sezonu başladıktan hemen sonra, Twitter kullanıcısı HYPEX Leon ve Claire'in görünümlerine ilk bakışımızı verdi. Bu sızıntı, daha önce bu tür bir işbirliğinin eninde sonunda gerçekleşeceğini ima eden bir sızıntının ardından geldi. Kaplamalar henüz bitmemiş gibi duruyor. Ancak bu son sızıntı bize hangi karakterlerin önce yer alacağına dair net göstergeler ve modellerine gerçek bakışlar sağlaması açısından diğerlerinden daha üstün.

Zombi avcısı ikilinin oyunlar boyunca giydikleri çok sayıda farklı görünüm var, bu nedenle onlar için de ek stiller göreceğimiz mantıklı. Leon'un Resident Evil 4'teki ceketi buna bir örnektir ve Epic Games'in premium crossover görünümlerinin çoğu için zaten alternatif stiller eklediği göz önüne alındığında, muhtemelen diğer görünümlerden bazılarını taklit etmek için burada da aynısının olduğunu göreceğiz.

Bu görünümlerin ne zaman kullanıma sunulacağını henüz bilmiyoruz, o yüzden sorabilirsiniz. Bu etkinliğin en azından bir yönünün bir dizi meydan okuma veya benzeri bir şeyle bağlantılı olma ihtimali var. Fakat büyük olasılıkla oyuncuların tek başlarına veya her zamanki kozmetik ürünlerle birlikte gelen paketler halinde satın almaları için doğrudan mağazaya girecekler. Yeni Fortnite Resident Evil kostümleri bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Yeni Fortnite Resident Evil kostümleri yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.