Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.03.2023

Yeni bir rapor yeni bir Spyro oyununun yolda olduğunu gösteriyor. Özellikle "Spyro 4 "ün geliştirilmesi yeni bir ana akım taksitine işaret ediyor. "Öneriyor" kelimesini kullanıyoruz çünkü söylenti sadece serinin yeni bir bölümünün üzerinde çalışıldığından bahsediyor. Oyunun adı, konusu, çıkış tarihi veya hangi platformlar için hazırlandığı konusunda herhangi bir bilgi verilmedi. Söylentinin kendisine gelince, Reddit'ten geliyor.

Yeni bir Spyro oyunu mu geliyor?

Bu çok da güvenmediğimiz söylentide, "Evet, bunun tamamen rastgele olduğunu biliyorum ama Toys for Bob'da çalışan bir arkadaşımla buluştum ve temelde hayattan bahsediyorduk ve bana şu anda yeni bir Spyro oyunu üzerinde çalıştığını söyledi. İşte bu, sızıntı bu, bu kadar." dedi.

O halde bu söylenti neden güvenilmez? Öncelikle, bu söylenti anonim bir Reddit kullanıcısından kaynaklanıyor. Bu durumda söz konusu olanın itibar olmadığını ve bu nedenle de tamamen uydurma olma ihtimalinin daha yüksek olduğunu belirtmek gerekir. Bununla birlikte, en büyük ve en önemli sızıntılardan bazıları anonim Reddit ve 4chan kullanıcılarından kaynaklanmıştır. Söylentinin kendisi çok da güven vermiyor. Çünkü "Dayım bana böyle böyle dedi." kalıbına uyuyor. Ayrıca, bir arkadaştan gizli bir mesaj aldıktan sonra tüm internete bilgi ifşa etmek de ayrı bir mevzu. Bununla birlikte, geçmişte doğru olduğu ortaya çıkan benzer uyarı işaretlerine sahip söylentiler olmuştur. Dolayısıyla, bu söylentiyi tamamen göz ardı edemezsiniz. Ancak yine de pek inanmamakta fayda olacaktır.

Haberin yayınlandığı tarih itibariyle, ne Toys for Bob ne de Activision bu söylentiye yanıt vermiş değil. Çeşitli nedenlerden dolayı, bu durumun değişmesini de beklemiyoruz. Yeni bir Spyro oyunu söylentisi bir yana, şimdi sizlere bambaşka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Yeni bir Spyro oyunu söylentisi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.