Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.02.2021

Xbox grubu, son zamanlarda şirketleri bünyesine alması ile çok fazla haberlere konuk olmuştu bildiğiniz gibi. Fakat, 2020 yılında, New Orleans’ta Unity ile çalışan bir oyun geliştirme kampı da oluşturmuşlardı. Bu kampa da, Xbox Game Studios Game Camp Powered by Unity adı verildi. Elbette Xbox Game Studios Game Camp Powered by Unity ismi bir tık uzun. Bu yüzden biz de kısaca Xbox Game Studios Game Camp diye bahsedeceği. Zaten, bu hali bile bir hayli uzun. Ortaya çıkan bilgilere göre Xbox Game Studios Game Camp, yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.

Xbox Game Studios Game Camp hüzünlü bir hikayeye sahip yeni bir oyun getirecek

Xbox Game Studios Game Camp Powered by Unity ekibinin bir parçası olan Sarim Khan, LinkedIn profilinde oyun hakkında, “Çocukken ebeveyninin istismarına dair anıları hatırlayan bir kızı keşfettiriyor ve kız, kendi başına nelerin geldiğini ancak şimdi gerçekten anlıyor.” şeklinde bir açıklama yapmış. Oyunun bir sır gibi saklanması onlara söylenmemiş olduğu için, oyun hakkında bilgi paylaşmış. En azından, yaptığı açıklamalar bu şekilde.

Sarim Khan ve birlikte çalıştığı Xbox Game Studios Game Camp Powered by Unity ekibinin üzerinde çalıştığı oyunun adı Lost and Found olacakmış. Dahası da, oyun bizlere bir ömrün, bir parçasını anlatacak. Boyutu ise AAA kıvamında olacak. Xbox ekibinin oyunu saklamaması dikkat çeken bir nokta. Zaten, bu yüzden de Sarim Khan oyun hakkında bilgi verebildi. Bakalım, yolda olan yapımda neler göreceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.