Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.02.2023

Xbox Game Pass Mart 2023 oyunları oyunlarını mı arıyorsunuz? Konsol, PC ve bulut genelinde hizmetle ilgili bekleyebileceğiniz her şeyin bir özetine sahibiz. Dahası, şimdi bu makalede sizlere bunlardan bahsedeceğiz. En yeni Team Ninja aksiyon oyunu olan Wo Long Fallen Dynasty bu ay yayınlanacak. Zorlu boss dövüşleri ve savaşları nedeniyle serinin en önemli oyunu olacak. Ayrıca, serinin en yeni oyunu MLB The Show 23, bu ayın sonlarında konsollar ve bulut için yayınlanacak.

Xbox Game Pass Mart 2023 oyunları

Aşağıda Mart 2023 için Xbox Game Pass oyunlarının bir listesi yer almaktadır:

  • Wo Long: Fallen Dynasty - 3 Mart (Konsol, PC, Bulut)
  • MLB The Show 23 - 28 Mart (Konsol, Bulut)
  • Way To The Woods - Mart (Konsol, PC)

Hizmetteki diğer oyunlar için gözünüzü dört açın, zira tüm oyun serisi Mart ayına kadar hazır olmayacak. Mart ayında hangi oyunların emekliye ayrılacağını henüz bilmiyoruz. Ancak ay ilerledikçe öğreneceğiz. Bu yüzden her şeye dikkat ettiğinizden emin olun. Gelecek oyunlarından haberdar olmanın yanı sıra sistemde şu anda hangi oyunların mevcut olduğunu bilmek de iyidir. Xbox Game Pass oyunları rehberimiz ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahiptir. Şimdi, Xbox Game Pass Mart 2023 oyunları bir yana, bir hatırlatmamız var.

Mart ayında servisten ayrılan oyunlar aşağıda:

  • Alien Isolation - 1 Mart (Konsol, PC)
  • Crown Trick - 1 Mart (Konsol, PC)
  • Dargon Ball FighterZ - 1 Mart (Konsol, PC)
  • FAR: Changing Tides - 1 Mart (Konsol, PC)
  • Final Fantasy XIII: Lightning Returns - 1 Mart (Konsol, PC)
  • Madden NFL 21 - 1 Mart (Konsol, PC)
  • Octopath Traveler - 1 Mart (Konsol, PC)

 

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Xbox Game Pass Mart 2023 oyunları yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep VPN yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.