Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.09.2018

2K Games ekibi, WWE serisinin hayranlarını sevindirecek bir şey yaptı ve WWE 2K19 oynanış videosunu yayımladı. Ayrıca, paylaşılan görüntüler ile birlikte bir de fragman hakkında birkaç bilgi verildi. Hemen aşağıda WWE 2K19 oynanış videosunu sizler için yerleştirdik. Sizler, paylaşmış olduğumuz WWE 2K19 oynanış görüntülerine göz gezdirirken, biz de bir yandan 2K Games ekibinin verdiği bilgilerden bahsedelim.

WWE 2K19 oynanış videosu, oyun ile ilgili birçok şeyi gösteriyor

Yukarıda paylaşmış olduğumuz WWE 2K19 oynanış görüntülerinin de bulunduğu fragmanı izlediyseniz, bu bilgiler işinizi görebilir demektir. 2K Games ekibinin basın bültenine göre WWE 2K19 oynanış fragmanı, oyunculara WWE evrenini hızlıca gezdiriyor. Eğer olur da WWE 2K19'i erkenden satın alırsanız, hediye olarak Rey Mysterio sizlerin oluyor. Tabii, tek verilen karakter bu değil. Aynı zamanda Raw Women şampiyonu Ronda Rousey, 16 kere WWE World Champion ünvanını kazanmış olan Ric Flair de verilen karakterler arasında yer alıyor.

Eğer WWE 2K19 oynanış videosundan sonra oyunu satın almaya karar verdiyseniz, oyunun fiyat etiketi biraz canınızı yakabilir. Zira 189 TL gibi bir ücrete sahip. Fakat günümüz oyunlarına baktığımızda, ortalama civarında bir fiyat olduğunu belirtebiliriz. Tabii WWE 2K19 - Digital Deluxe paketi de 259 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Eğer Digital Deluxe almayı tercih ederseniz, ayrıntılarının bu yaz içerisinde duyurulacağı bir sürü özel ve yeni içeriğe de sahip olabileceksiniz. WWE 2K19, 9 Ekim 2018 tarihi ile birlikte çıkışını gerçekleştirecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.