Rey Mysterio, WWE programına geri dönüşü hakkında açıklamalar yaptı

Rey Mysterio, WWE programına geri dönüşü hakkında açıklamalar yaptı

Royal Rumble 2018 etkinliğinde tek bir geceliğine geri dönen Rey Mysterio, gelecek hakkında konuştu.

WWE ile Impact Wrestling programları, birkaç aydır Rey Mysterio ismini kendilerine çekmek için uğraşıyordu. WWE, bu profesyonel güreşçiye daha yoğun bir program ile daha az maaş sunarken de Impact Wrestling, programda oldukça önemli bir rol, hafif program ve yüksek maaş sunmakta idi. Bu yüzden herkes Rey Mysterio isminin Impact Wrestling programına gideceği düşünülüyordu ama herkesin düşündüğünün tam tersi oldu ve ülkemizde de zamanında çok sevilmiş olan bu güreşçi, Royal Rumble 2018 etkinliğindeki Royal Rumble maçında geri döndü. Ardından yapılan açıklamalar ise herkesi üzmüştü tabii.

Rey Mysterio, WWE programına geri dönüşü hakkında açıklamalar yaptı

Herkesin üzülmesinin sebebi, Rey Mysterio ile WWE arasında bir kontrat olmamasıydı. Yani bahsi geçen profesyonel güreşçi, sadece tek geceliğine, tek maçlığına geri döndüğünü söylemişti. Bu yüzden kendisini Raw veya SmackDown Live programlarında göremedik. Şimdi ise Rey Mysterio yeni bir açıklama yaptı ve, “Bence, benim geri dönmem hakkında oldukça büyük bir olasılık var. Şu an durumun ne olduğunu anlamaya çalışıyoruz, ben ve karşı taraf olarak. Fakat hem WWE izleyicileri, hem de bu programın çalışanlarından pozitif geri bildirim aldım. Bence, yakında şirket ile oturup, güzel bir kontrat üzerinde konuşacağız. İki tarafın da uyabileceği, güzel bir kontrat olmalı bu.” dedi.

Rey Mysterio, bahsi geçen Royal Rumble maçına 27. sıradan girmişti, son 5’e de kalmayı başarmıştı. Ardından da kendisi Finn Bálor tarafından elenmişti. Maç sırasında herkesten olumlu tepki alan, gece boyunca seyircileri en çok şaşırtan geri dönüşlerin bir tanesine sahip olan bu isim, muhtemelen WWE programına geri dönecektir. Fakat kendisini burada nasıl bir gelecek bekliyor, pek bilemiyoruz. Malum 205 Live var.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın