Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.04.2023

Amazon Prime Gaming sayesinde, Wolfenstein The New Order ücretsiz olarak indirilebilir olacak. Eğer Amazon Prime üyeliğiniz yoksa, bu teklif sadece Prime üyelerine sunulduğu için şanssızsınız demektir. Ayrıca, anlaşma Prime Gaming aracılığıyla yapıldığından, oyun kodları için yalnızca bilgisayarlar uygundur. Eğer bir konsol kullanıyorsanız aynı şekilde şansınız yok. Ancak, bir PC'niz ve Amazon Prime üyeliğiniz olduğu sürece, promosyonun sona ereceği ay sonuna kadar Wolfenstein The New Order'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak, 6 Nisan 2023 tarihini beklemeniz gerekecek.

Wolfenstein The New Order, sadece Prime üyelerine ücretsiz

Wolfenstein The New Order 20 Mayıs 2014'te PC, PS3, PS4, Xbox One ve Xbox Series X için dünya çapında piyasaya çıktı. Machine Games tarafından yaratıldı ve Bethesda tarafından yayınlandı. Özellikle, serinin sekizinci bölümü ve serinin nazik bir şekilde yeniden başlatılmasıdır. Tek başına bir genişleme paketi olan Wolfenstein The Old Blood, 2015 yılında bir devam oyunu olarak piyasaya sürülmüştür. Ardından, 2017'de gerçek bir devam oyunu olan Wolfenstein II The New Colossus kullanıma sunuldu. Bu yeniden lansmana 2019'da Wolfenstein Youngblood ve Wolfenstein Cyberpilot adlı iki spin-off eklendi. Hayranlar şu anda hakkında hiçbir bilgi verilmeyen Wolfenstein 3'ü bekliyor.

Oyunun açıklaması, "Birinci şahıs nişancı serisi Wolfenstein The New Order'da hayata geri dönüyor. Wolfenstein aksiyon, macera ve birinci şahıs çatışmalarıyla dolu zengin bir oyun anlatısı sunuyor. Hikaye odaklı oyunlar geliştirmesiyle tanınan tecrübeli oyun geliştiricilerinden oluşan MachineGames firması tarafından yaratıldı. id Software'in id Tech motorunu kullanan oyun yoğun, sinematik ve güzel detaylara sahip." şeklinde.

Oyunun resmi açıklaması, "Wolfenstein oyuncuları Nazi savaş makinesini yok etmek için Avrupa'da tek başlarına bir yolculuğa çıkarıyor. En sıkı korunan tesislerine gizlice girerek, yüksek teknolojili Nazi birlikleriyle savaşarak ve az sayıda direniş savaşçısıyla birlikte çalışarak gezegeni ve ötesini istila eden süper silahların kontrolünü ele geçirin." şeklinde devam ediyor. Prime üyelerine ücretsiz Wolfenstein The New Order haberimiz bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Prime üyelerine ücretsiz Wolfenstein The New Order yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.