Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.02.2023

Yeni sürüm Werewolf The Apocalypse çıkış tarihi belli oldu. Renegade Game Studio'ya göre Werewolf The Apocalypse bu yılın Ağustos ayında Gen Con'da lanse olacak. Oyuncular, ünlü Earth of Darkness oyununun bu yeniden yorumunda kurtadam rolünü üstlenecek ve kirlilik veya doğaüstü yöntemlerle dünyayı mahvetmeye çalışan insanları veya diğer yaratıkları avlayarak ekolojik felaketi kurtarmaya çalışacaklar. Her katılımcı kendine özgü inançları ve becerileri olan bir kabilenin üyesi olacaktır. Bu oyunu çevreleyen mitolojinin bir kısmı, oyuncular artık daha önce faşizmle ilişkilendirilen bir kabilenin üyeleri olarak oynamayı seçemeyecekleri ve diğer birçok kabilenin adı yerli kültürleri daha iyi onurlandırmak için değiştirildiği için değiştirildi.

Werewolf The Apocalypse yeni sürüm çıkış tarihi Ağustos 2023

Werewolf The Apocalypse, Hunter The Reckoning ve Vampire The Masquerade'in yeni baskılarıyla birlikte son yıllarda yeniden piyasaya sürülen üçüncü World of Darkness rol yapma oyunudur. Paradox Interactive ve Renegade Games Studios üç rol yapma oyununu (RPG) da ortaklaşa yayınladı - Her oyunun çekirdek sistemi Paradox tarafından oluşturuldu ve ek kaynak kitaplar, Chronicles (kampanya işlevi gören) ve genişletmeler daha sonra Renegade tarafından yayınlandı.

Diğer yeni World of Darkness haberlerinde, Vampire Masquerade'in iki yeni baskısı önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek. Tüm karakter oluşturma kurallarını tek bir yerde toplayan Oyuncu Rehberi ve kan simyası ve kan büyücülüğü kurallarını genişleten Blood Sigils kitabı çıkacak. Bağımsız olarak oynanabilen veya tek bir kronikte birleştirilebilen dört hikayeden oluşan Lines Drawn in Blood kaynak kitabı, Hunter The Reckoning'e dahil edilecek. Yeni sürüm Werewolf The Apocalypse çıkış tarihi bir yana, şimdi sizlere başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Yeni sürüm Werewolf The Apocalypse çıkış tarihi yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.