Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.03.2019

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 hakkındaki haberleri her yerde görmüşsünüzdür. Biz de, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 hakkında paylaşılan haberleri paylaşan kaynaklar arasındaydık. Bu haberimize de konuk olan yapım hakkında önemli diyebileceğimiz birtakım haberler bulunmakta. Bunlardan ilki olarak, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nun, resmi olarak RTX teknolojisinden faydalanacağını sizlerle paylaşabiliriz. DLSS ve RTX, oyunun bir parçası olarak bizlere sunulacak. Fakat, bilgiler sadece bu kadardan ibaret değil elbette.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 mod desteği de bulunduracak

Hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisindeki konuşmada, oyunun mod desteği bulunduracağı hakkında da bilgi verilmekte. Tıpkı, ilk oyunda olduğu gibi oyunu modlama şansımız da bulunacak. Günümüz teknolojisiyle, çok daha fazla içerik ve oynanış tecrübesi demek oluyor bu da. Ayrıca, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 genel anlamda sadece FPS bakış açısıyla oynanabilen bir oyun olacak. Fakat, yeri geldiğinde karakterimizi 3. kişi bakış açısından da göreceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.