Türkiye

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ilk ekran görüntüleri paylaşıldı

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ilk ekran görüntüleri paylaşıldı

Görsel açıdan fazlasıyla tatmin edici görünüyor.

Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 isimli yapımın duyurulduğunu sizlerle paylaşmıştık zaten. Henüz Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 duyuru haberimizi okumadıysanız, buraya tıklayarak bahsettiğimiz haberimize ulaşabilirsiniz. Bu haberimize de konuk olan yapım, çıkış tarihi ile birlikte, bir fragman aracılığıyla duyurulmuştu. Şimdi ise, Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 resmi Steam sayfası aracılığıyla ekran görüntüleri paylaşıldı. Hemen aşağıda sizlerle bu görsellerden ilkini paylaştık. Haberimizin en sonunda ise, Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 için paylaşılan diğer ekran görüntülerini bulabilirsiniz.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 çıkış tarihi

Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 ekran görüntüleri muazzam görünüyor

Vampire The Masquerade – Bloodlines 2, bu görselliğe rağmen, an itibari ile önümüzde bulunan nesil platformlarda boy gösterecek. Oyunun resmi sitesinde bulunan RTX ibaresi de dikkat çekmekte. Yani, her ne kadar bizlere şuanki görsellik gösterilmiş olsa da, ilerleyen zaman içerisinde RTX özelliklerini de görme ihtimalimiz var. Tabii, şuana kadar resmi bir şekilde bu durum onaylanmadığı için, sadece bir ihtimal olarak belirtmekteyiz. Hemen aşağıda, Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 için paylaşılan görsellerin devamını bulabilirsiniz.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 çıkış tarihi Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 çıkış tarihi Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 çıkış tarihi


Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın