Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.03.2023

Ocak 2022'de Xbox platformları için Ubisoft+'tan ilk kez bahsettiler. Bununla birlikte, her iki şirket de hizmetin konsollarda ne zaman kullanıma sunulacağını açıkça belirtmedi. Ancak yakın zamanda bunun duyurusunu görme ihtimalimiz var gibi duruyor. Zira, bir söylentiye bakacak olursak, Ubisoft+ Xbox çıkış aralığı belli oldu. Güvenilir bir Twitter kullanıcısı olan @ScriptLeaksR6'ya göre Ubisoft+ Nisan ayının ortasında Xbox'ta kullanıma çıkacak. Herhangi bir sızıntı veya söylentiye inanırken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Ancak bu kullanıcının özellikle Ubisoft söz konusu olduğunda doğru olma geçmişi var. Yani, bu çıkış aralığı söylentisinin doğru olma ihtimali var.

https://twitter.com/ScriptLeaksR6/status/1638354771101843456

Ubisoft+ Xbox çıkış aralığı ne zaman?

Ubisoft+'ın kısa süre içinde Xbox'a geleceğine dair ilk işaretin bu olmadığını belirtmek önemlidir. Xbox'ta geçtiğimiz ay 60'tan fazla Ubisoft oyunu, konsolun ana ekranında görülebilen Game Pass etiketine benzer bir Ubisoft+ etiketiyle yükseltilmişti. Hizmetin ne zaman başlayacağına dair resmi bir açıklama yapılmadı, ancak Ubisoft ve Xbox'ın buna hazırlandığı açık.

Bilmeyenler için Ubisoft+'ın aylık abonelik ücreti 14.99 dolardan başlıyor. Aboneler bu ücret karşılığında yayıncının son oyunları da dahil olmak üzere 100'den fazla PC oyununa erişebiliyor. Bu ücrete promosyonlar, bonuslar ve daha fazlası dahildir. Bazı bulut oyunları da Amazon Luna üzerinden 17,99$ fiyatla abonelerin erişimine sunuluyor. Ubisoft+'ın konsol versiyonu için henüz bir fiyat belirlenmedi, ancak muhtemelen aynı aralıkta olacaktır. Xbox Game Pass ile bağlantılı olan EA Play'in aksine, Ubisoft daha önce aboneliğin ayrı bir ücret olacağını belirtmişti. Xbox oyuncularının iki farklı üyelik programı için ödeme yapmaya istekli olup olmayacağı ve Ubisoft+'ın Game Pass'in popülaritesi üzerinde bir etkisi olup olmayacağı belirsiz. Hayranlar şu anda sadece sabırla neyin ortaya çıkacağını öğrenmek için beklemek zorunda kalacaklar. Ubisoft+ Xbox çıkış aralığı söylentisi yazımız bu kadardı. Ancak, sitemizde sizleri bekleyen daha birçok yazı var. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Ubisoft+ Xbox çıkış aralığı söylentisi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.