Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.02.2023

Şu zor günlerde, maddi ve manevi olarak yanımızda olanlara müteşekkir hissediyoruz. Tabii, bazı marka ve isimlerden beklentilerimiz çok daha büyük oluyor. Ubisoft ekibi de, beklentilerimizin yüksek olduğu ekiplerden bir tanesi. Deprem felaketinin üzerinden 1 haftayı geçen bir süre geçti artık. Ancak, Ubisoft Türkiye tarafında deprem ile ilgili bir başsağlığı dahi göremedik. Kendilerinin Instagram sayfalarına da baktık, Twitter sayfalarına da baktık. Hatta, ana Ubisoft sayfalarını da kontrol ettik. Fakat, bizim için bir hayal kırıklığı oldu bu tecrübe.

Ubisoft Türkiye ekibinden deprem konusunda beklentilerimiz var

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden bir tanesinden bahsediyoruz. Kendilerinin oyunlarını da severek oynuyoruz. Hatta, birçok oyunlarını ve oyunlarına ait ek paketlerini de sitemiz üzerinde ağzımızın suyunu akıtarak inceledik. Ubisoft ekibini gerçekten çok seviyoruz. Ancak, bu zor dönemde onları da yanımızda görmek isteriz. Çünkü bu eksiklikleri, bizleri hayal kırıklığına uğrattı.

Tabii ki, bizim görmeyi başaramamış olmamız da muhtemel. Sonuçta, biz de insanız ve hata yapmamız muhtemel. En yakın örneği, PlayStation Türkiye ekibinden henüz başsağlığı bile gelmedi haberimiz oldu. Direkt olarak Sony tarafından gelen büyük bir yardım var. Bu yüzden, Ubisoft Türkiye ekibi de deprem konusunda elini taşın altına koyduysa, bizi de bilgilendirmelerini rica ederiz. Böyle bir durum varsa, alper.dalan@leadergamer.com.tr bu haberi sizlere ulaştıran şahsıma aittir. Bana veya sitemizin baştaki ismi olan Gökhan Girgin'e haber verebilirlerse, biz de bu hatamızı düzeltiriz. Şimdi, Ubisoft Türkiye ekibinin deprem ile ilgili atmadığı adım bir yana, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Ubisoft Türkiye ekibinin deprem ile ilgili atmadığı adım yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.