Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.02.2023

Bu korkunç deprem felaketinin üzerinden neredeyse 1 hafta geçti. Neredeyse, koskoca 7 gün olacak. Şu anda, ayın 12'si ve bu yazıyı yazdığımız esnalarda, saat neredeyse 7 olacak. Fakat, koskoca Sony'nin yine koskoca bir parçası olan PlayStation tarafından bir şey göremedik. En son, 5 Şubat 2023 tarihindeki God of War Ragnarok paylaşımlar var. Sonrasında bir şey yok. Böylesi kötü bir zamanda, PlayStation Türkiye ekibinden en azından başsağlığı beklerdik, fakat yok.

Güncelleme: Sony deprem için yaklaşık 4,5 milyon TL yardım etti yazımızda, PlayStation Türkiye ve Sony ekiplerinin açıklamaları mevcut.

PlayStation Türkiye deprem için henüz başsağlığı bile dilemedi

Bu, bir hedef göstermek vesaire değil. Tamamen üzüntü ve hayal kırıklığı. Ülkemizde, PlayStation'ın konsollarını ve oyunlarını çok seviyoruz. Biz Türk oyuncularından, bugüne kadar güzel kazandıklarına da eminiz. Elbette, başka ülkelerle karşılaştırmayacağız. Ancak, Türkçe altyazı ve hatta dublaj dahi getirdiler. Bunu, bizi sevdikleri için yaptıklarına eminiz. Bu sevgilerini, bu zor günlerde de görmeyi çok isterdik. Fakat, başsağlığı veya ufak da olsa bir desteklerini henüz göremediğimiz için üzgünüz.

Bugüne kadar bir yardım yaptıysanız, lütfen paylaşın ki bilelim. Bilmediğimiz, görmediğimiz için bu şekilde kırgın hissediyoruz. Yardım yaptıysanız ama bunu göstermek istemiyorsanız da, sizden özür dileriz. Ancak, sizi cidden çok seven Türk oyuncuları olarak, böyle bir şeyi görmeyi hak ettiğimizi düşünüyoruz. Lütfen, bizi bilgilendirin. PlayStation Türkiye ekibinden henüz gelmeyen başsağlığı ve destek haberimiz bitmeden, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. PlayStation Türkiye ekibinden henüz gelmeyen başsağlığı ve destek yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.