Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.04.2022

Ubisoft ekibi tarafından, artık bir hayli sızdırılmış olan MOBA oyunu projeleri olan Project Q hakkında resmi bir açıklama yaptı. Ubisoft tarafından yapılan açıklama, bir yandan da okurken güldürdü. Hemen aşağıda da sizlerle paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisinde Ubisoft, “Sizin duyduğunuzu duyduk…” diyerek sözlerine başladı ve oyun hakkında kısa bir bilgi vererek, testler için kaydolabileceğiniz bir internet adresi bıraktı. Dahası da, güzel de bir görsel paylaştılar. Elbette, bu görsel de oyuna ait bir konsept görseli.

Ubisoft Project Q testleri için kayıt adresini de paylaştı

Project Q adından henüz vazgeçmemiş olan ekip, oyunun arenalı ve takım savaşlı bir yapıda olduğuna dair bilgi verdi. Henüz daha geliştirme sürecinin erken aşamalarında olduğunu ve oyunun test edildiğini belirttikten sonra, oyuncuların ilgisini çekebilecek bir bağlantı da paylaştılar. Yolda olan yapımı merak eden oyuncuların, bu meraklarını giderebilmeleri açısından yardımcı olabilecek, gelecek test aşamalarında yer alabilme şansı sunan kayıt olma adresi paylaşıldı.

Henüz daha çok erken aşamalarda olduğu için, bu testler ne zaman başlar, ne zaman biter, bir fikrimiz yok. Ubisoft tarafından eğlenceli olarak değerlendirilen ve birden fazla çeşitte PvP modlara ev sahipliği yapacağı belirtilen bu yapımın test aşamalarına katılma şansı elde edebilmek isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sitesi üzerinden kaydolabilirsiniz. Herkese katılma şansı verirler mi, vermezler mi, bir şey söylemek çok mümkün olmasa da, “Umut, fakirin ekmeğidir.” diyerek şansımızı deneyelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.