Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.02.2022

MY.GAMES ve The Farm 51 ekipleri tarafından, World War 3 oynamak isteyen oyuncuları sevindirecek bir haber geldi. Haberimizin konusu olan bu yapım, oyuncuların ve oyunun arkasındaki insanların oyunu test edebilmesi için bir süre boyunca kapılarını açtı. World War 3 Açık Stres aşaması, şu anda oyunculara açık bir şekilde duruyor ve tamamen ücretsiz olarak bu Açık Stres aşamasına katılabilir, oyunu deneyebilirsiniz. Eğer henüz bu oyunla tanışmadıysanız, hemen aşağıda yer alan World War 3 duyuru fragmanına göz gezdirerek, şu anda oyuncularla kısa bir süreliğine de olsa tamamen ücretsiz olarak buluşan oyuna göz gezdirebilirsiniz. Biz de, o esnada, Açık Stres sürecinin detaylarından bahsedelim.

World War 3 Açık Stres aşaması 7 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecek

Yukarıda paylaştığımız fragmana göz gezdirdiyseniz ve World War 3 isimli bu oyunu denemek istiyorsanız, Açık Stres sürecinin ne kadar süreceğinden de bahsedelim. 3 Şubat 2022 tarihinde, Türkiye saatleri ile 15.00’da kapılarını açan yapım, 7 Şubat 2022 tarihinde, yine Türkiye saatleri ile 15.00’da kapatılacak. Bu süre zarfında da oyunu dilediğiniz gibi deneyebilirsiniz. Katılmaya karar verdiyseniz de, oyunu denemeye başlamak çok da zor değil. Dilerseniz, bir de nasıl bu Açık Stres aşamasına katılabileceğinizden bahsedelim.

Eğer bir Steam hesabınız varsa, yolun çoğunu katetmişsiniz demektir. Zira, World War 3 Açık Stres aşaması, Steam üzerinden ulaşılabilir durumda. Siz de katılmak istiyorsanız, Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz, oyunun Steam Mağazası sayfasına geçmeniz gerekiyor. Ardından da, sayfanın biraz aşağısına indiğinizde, World War 3 Playtest’e erişim isteme yerini göreceksiniz. Erişim talep ettikten sonra da, onaylanınca oyunu indirip bir an önce başlayabilirsiniz. Beğenirseniz ve daha sonra tekrar oynamak isterseniz de, oyunun 84 TL gibi bir ücreti bulunuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.