Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.02.2023

Bildiğiniz gibi, önce sosyal medyaya yasak geldi. Sonrasında kalktı fakat bu sefer de kısıtlama geldi. Durum böyle olunca, ister istemez insanlar çözüm arayışına geçti. Neyse ki, Twitter üzerinde gönderi paylaşma kısıtlaması aşma yolu var. Siyasi başlıklarla ilgili ve bilgili olmasıyla bildiğimiz bir isim sayesinde fark ettik. PurpleBixi olarak da bildiğimiz Bahadır Telci, bu güzel haberi verdi. Bu haberimizi ulaştırdığımız esnada henüz 3 saat geçti gönderiyi paylaşmasından. Hemen aşağıda, paylaşmış olduğu Twitter gönderisini paylaştık.

https://twitter.com/purplebixi/status/1623446075284787200

Twitter gönderi kısıtlamasına rağmen gönderi paylaşma yolu

Bahadır Telci'nin verdiği bilgilere göre, Tweeti planla seçeneği mevcut. Bu seçeneği kullanarak, 1 dakika sonrasına Tweetlerinizi planlama şansınız var. Bu sayede, gerekli olan bilgiyi paylaşmanız mümkün. Zorda olan onca insana rağmen bu yasakların gelmesi, akıl alır gibi değil. Fakat, Feyyaz Yiğit'in de dediği gibi, "Duygularımı hapse girmeyecek şekilde ifade edemiyorum.". Ne yazık ki, durum ve şartlar bu şekilde. En azından bu zor zamanlarda faydası olacak şekilde açıklardan faydalanmak sorun olmayacaktır. Yüce devletimiz, en azından buna göz yumar diye düşünüyoruz. Siz de, önemli bir bilgi paylaşacaksanız, Twitter üzerindeki gönderi planlama özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu yazımızı bitirmeden önce, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Twitter üzerinde kısıtlamalara rağmen gönderi paylaşma yolu yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.