Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.02.2023

Tomb Raider Reloaded çıkış tarihi bir fragman ile birlikte belli oldu. 14 Şubat'ta Tomb Raider Reloaded Netflix ve mobil cihazlarda satışa sunulacak. Yukarıdan aşağıya bir roguelike olan oyunda oyuncular bir kez daha Lara Croft'u canlandıracak. Oyuncular zindanları keşfederken düşmanları öldürmek ve servet aramakla görevlendirilecek. Lara bu macerasında kurtlar, yılanlar, golemler ve hatta bir Tyrannosaurus Rex gibi korkutucu düşmanlarla karşılaşacak! İlk Tomb Raider video oyunlarının oyunun ilham kaynağı olduğu bildiriliyor. Uygulama içi satın alımlar oyunun Android ve iOS sürümleri için mevcut olacak, ancak Netflix sürümü için geçerli olmayacak. Bugün, aşağıda yer alan yeni bir Tomb Raider Reloaded fragmanı yayınlandı.

Tomb Raider Reloaded çıkış tarihi 14 Şubat 2023

İlerlemeyi kaybetme ve devam ettirememe düşüncesi, herhangi bir roguelike'ın en can sıkıcı yönlerinden biridir. Yine de oyuncular her koşuda Lara'yı ve yeteneklerini geliştirmek için kullanabilecekleri nakit para ve deneyim puanları kazanacaklar. Uzun süredir Tomb Raider hayranları, eski Tomb Raider şarkılarının güncellenmiş versiyonlarını içeren oyunun orkestra müziği sayesinde Tomb Raider Reloaded'da en sevdikleri müziklerden bazılarını da duyabilirler. Daha önce Lara Croft and the Guardian of Light ve Lara Croft and the Temple of Osiris gibi oyunlarda Lara Croft'u seslendiren Keeley Hawes bu oyunda da geri dönüş yapacak.

2022'de Tomb Raider serisinin hayranları serinin geleceği hakkında endişelenmekte haklıydı. Ne de olsa Square Enix, Crystal Dynamics'i sattığında Tomb Raider serisini de Embracer Group'a satmıştı. Ancak Lara Croft 2023'e harika bir başlangıç yaptı! Karakter, Square Enix'in bir önceki ayın sonunda kullanıma sunduğu ücretsiz DLC ile PowerWash Simulator'da görücüye çıktı. Buna ek olarak, Amazon kısa süre önce yeni bir Tomb Raider filmi, TV şovu ve video oyunu üretme niyetini açıkladı ve bunların hepsi birbirine bağlı olacak. Bu çabaların nasıl sonuçlanacağını bekleyip göreceğiz, ancak karakterin yakında büyük planları olduğu açık. Şimdi, Tomb Raider Reloaded çıkış tarihi dışındaki tavsiyelerimizden bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Tomb Raider Reloaded çıkış tarihi yazımız bitmeden önce 2 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.